Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj z masivu Skater-Deluxe

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00198-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: deluxe-A3-1-212x90x96 cm
Šuplík pod postel: přistýlka-197x35x94,5 cm
Dětská matrace: s potahem-190x9x90
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Psací stůl : 138x76x70
Dětská komoda: 84x95x40 cm

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90x190/200
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Matrace: molitan

Dětský pokoj z masivu pro kluka plný překvapení

Klasický, velmi kvalitní dětský nábytek z masivu je v návrhu dětského pokoje doplněn opravdu velmi originálními dekoracemi. Tematicky určil dánský výrobce dětský pokoj klukům, kteří mají rádi skateboard. Ano klukům, jelikož místo na spaní je řešeno dětskou postelí s přistýlkou, kterou můžete využít pro občasné přespání návštěvy, nebo jako klasické spaní pro druhé dítě jelikož přistýlka je kvalitní. Nechybí ani psací stůl pro školáka, komoda s šuplíky a šatní skříň. Dekorace libovolně k výběru, samozřejmě nemusíte pořizovat vše, co je v nabídce. Návrh dětského pokoje je velmi harmonický a vaše dítě takový pokoj využije od předškolního věku až do dospělosti. A pokud má dítě jiné zájmy, třeba kosmonautiku, nebo letectví, i tyto návrhy pokojů jsou vám k dispozici. V neposlední řadě, samozřejmě nechybí ani nabídka tematických dětských pokojů pro holky.

 

Dánský výrobce sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s rošty. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj poskytne vše co dítě potřebuje

Kolekce Skater je velmi osobitá, individuální. Vaše dítě nadchne a navíc stále celý návrh můžete díky široké nabídce nábytku a dekorací pozměnit. Pokud je váš chlapec živější můžete mu z široké nabídky postelí z masivu pro kluky vybrat třeba tu s klouzačkou. Nebo s látkovou věží. Máte dva kluky? Pak je zde nabídka patrových postelí v nejrůznějších designech. To vše z masivu a s dekoracemi pro kluky, co mají rádi skateboard. 


Matrace se snímatelným potahem šedé či černé barvy samozřejmě k dispozici v nabídce dílů. Za zmínku stojí sestava dětského nábytku čítající stolek, dvě židle a lavici s úložným prostorem pro menší kluky, která je rovněž v nabídce. Samozřejmě pokud je chlapec větší můžete pořídit klasický psací stůl pro školáka, který je v návrhu pokoje. Nabídka dánského výrobce je velmi variabilním řešením, každý z vás může být individuální, originální.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. Pro přistýlku matraci o rozměru 90x190 cm.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.