0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu pro kluky Butterfly

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00107-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A13-1-209x114x197 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185
Dětská komoda: 84x95x40 cm
Šatní skříň: 100x200x65

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem, klouzačkou
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Matrace: molitan

Dětský pokoj z masivu pro malého neposedu

Primárně je kolekce Butterfly dětského nábytku z masivu a dekorací určena k zařízení dětského pokoje pro holku. Ale stačí pár úprav, detailů, změna výmalby stěn a máte velmi příjemný interiér dětského pokoje z masivu pro kluka. To vše dokážete jen s nabídkou dánského výrobce, jehož kolekce jsou díky dekoracím a doplňkům velmi variabilní. Kolekce Buttefly je velmi veselá, barevná a osloví zejména menší neposedy. Ale jak jsme již zmínili, nabídka nábytku z masivu je velmi flexibilní a vy můžete snížením vyvýšeného lůžka, odstraněním klouzačky a věže z látky vytvořit klasickou dětskou postel pro studenta. Do pokoje vám pak už jen stačí pořídit bílý psací stůl z masivu a máte studentský pokoj. Nabídka dánského výrobce to je zcela nový způsob pro zařizování interiérů dětských pokojů. Fantazii se opravdu meze nekladou.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Dětské pokoje pro kluky, pro holky i pro sourozence

Kolekce Butterfly je vhodným řešením také pro zařízení dětského pokoje pro kluka a holku. Změna dekorací a doplňků dovolí rozdělit jednu místnost na klučičí a holčičí část a přitom místnost bude příjemně harmonická. Pro kluka zvolíte tmavě modrý potah pro matraci, pro holku zase světle růžový a tak můžeme pokračovat. Klukovi ponecháte postel s klouzačkou a věží a proč nepořídit holce ve stejném designu třeba dětskou postel s nebesy. Možností a nejrůznějších návrhů vykouzlíte v této kolekci nepřeberné množství.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj z masivu Space-milieu 1

Dětský pokoj z masivu Space-milieu 1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 12 797 Kč
Dětský pokoj z masivu pro dvě děti Space

Dětský pokoj z masivu pro dvě děti Space

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 16 432 Kč
Dětský pokoj z masivu Space III-A

Dětský pokoj z masivu Space III-A

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 10 303 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.