Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj z masivu pro holky Flower Power-XXL

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00161-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A13-3-169x114x177 cm
Dětská matrace: s potahem-160x12x70
Látka kolem lůžka: 70x160
1 875 Kč
Dekor. sedací vak: prům. 75x23/80 L
Dětský nábytek: 2 židle, 1 stůl
Potah: 2 kusy
613 Kč
Dětská komoda: 84x95x40 cm

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 70x160 cm
Nosnost: 80 kg
Cena postele: s roštem, klouzačkou
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Nebojte se v dětském pokoji používat syté odstíny

Dětský pokoj malých dětí má přeci být veselý a především opravdu dětský. Jako elegantní řešení se nám zdá spojení bílého dětského nábytku z masivu s velmi pestrými látkovými dekoracemi. To vše od dánského výrobce, s jehož designem je zařizování dětského pokoje pro holku zcela něco jiného, nového. Dětský pokoj pro malé i velké slečny. Velké slečny proto, jelikož návrh dětské postele z masivu je variabilní. V pozdějším věku dítěte můžete z vyvýšené postele odstraněním klouzačky a podstavců získat klasickou dětskou postel pro studující dívku. A s tím souvisí i pořízení psacího stolu, který v naší nabídce ve stejném designu rovněž pořídíte. Návrh dětského pokoje, který nabízíme v sestavě na fotografii je určen menším slečnám, které ještě nechodí do školy. Vše je v kolekci dánského výrobce snadno variabilní a tak přinášíme pro holky široký výběr dětských pokojů z masivu.


Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Aby byly děti především spokojené

K posteli v návrhu dětského pokoje lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili tmavě růžový potah, ale vybírat můžete i z řady jiných. Dětskou postel nabízíme ve dvou rozměrech, pro matraci 70x160 cm a pro matraci 90x200 cm. Stejně velké jsou pak v nabídce matrace i s potahy. Pokud vám nic nebrání v pořízení větší postele, určitě doporučujeme tento rozměr s ohledem na možnou přeměnu lůžka. Máte tak zajištěné spaní pro vaši slečnu až do dospělosti.Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm, nebo 70x160 cmDětské dekorace pro slečny změní celý váš interiér
To co především vytváří tento kouzelný interiér dětského pokoje, je umění volby dekorací a bytových doplňků. Tak proč se nenechat inspirovat dánskými designéry. Dle toho, jakou zvolíte kolekci, se zcela změní interiér dětského pokoje a tak je zde nabídka nejen řady pokojů pro holky, ale také pro kluky. V produktovém listu vám nabízíme i další dekorace, které jsou pro tento návrh interiéru vhodné.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.