Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj z masivu pro holky Butterfly-XXL

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0076-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A6-1-209x150x104 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětský nábytek: 2 židle, stůl, lavice
Látkový potah: set pro celou sestavu
1 100 Kč
Regál: s látkou-87x169x42
Dětská komoda: 84x95x40 cm

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj z masivu pro dospívající slečnu Butterfly

V nabídce dětských pokojů z masivu pro holky je opravdu z čeho vybírat. Od širokého výběru dekorací a doplňků až po nejrůznější designy samotného provedení dětských postelí. A samozřejmě nechybí ani pro dvě slečny patrové postele z masivu. Ale vraťme se k našemu návrhu dětského pokoje, který je dle názvu dekorací zařazen do kolekce Butterfly. Vše, co tato kolekce pro holky nabízí se nám samozřejmě do nabídky nevešlo, a proto vybírat můžete tak, že interiér vašeho dětského pokoje vám bude či spíše vaší slečně, s nabídkou dánského výrobce opravdu ušitý na míru. Nechybí ani nabídka psacích stolů v bílém provedení ze stejného materiálu, dřeva borovice.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Dětský nábytek z masivu jako zdravotně nezávadná alternativa interiéru

Proč je nábytek z masivu do dětského pokoje tolik oblíbený? Ano, jedná se o přírodní dřevo, v případě kolekce Butterfly, dřevo borovice. Interiér je tak zdravotně nezávadný a materiál dřeva také velmi pozitivně působí na psychiku.

 

K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili růžový potah, ale vybírat můžete i z řady jiných.

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm.
Dětské dekorace pro slečny

To co především vytváří tento kouzelný interiér dětského pokoje, je umění volby dekorací a bytových doplňků. Tak proč se nenechat inspirovat dánskými designéry. V produktovém listu vám nabízíme i další dekorace, které jsou pro tento návrh interiéru vhodné.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.