0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu Flower Power-XXL-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00162-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A6-1-209x150x104 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185
Šatní skříň: 144x201x65

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj z masivu s možnou přeměnou na studentský pokoj pro slečnu

Návrh dětského pokoje na fotografii tak jak vidíte, osloví především menší slečny a školačky. Ale jelikož nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce je velmi flexibilní, velmi jednoduše přeměníte malými zásahy interiér na studentský pokoj. Prvně odstraníte nevyhovující dekorace jako třeba věž z látky u vyvýšené postele, nebo domeček. Druhým krokem a to zcela zásadním je pak jednoduchá demontáž postele, kterou můžete snížit a získáte klasické lůžko pro větší slečnu rovněž s rozměrem pro matraci 90x200 cm. V naší nabídka pak stačí jen pořídit psací stůl z masivu, který je v identickém designu, materiálu a bílém odstínu jako zbytek vybavení pokoje. A pokud máte malou slečnu, co pro ni v základním sestavení nabízíme, co ji osloví?

 

Na prvním místě dánského výrobce je multifunkčnost a kvalita nábytku a proto nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Království pro malou slečnu, dětský pokoj plný dekorací a doplňků

To co přitáhne největší pozornost malé slečny, jsou pestrobarevné dekorace jako sedací vak v návrhu využitý jako praktický stolek, růžová rozkládací křesílka a určitě také dekorační polštáře. Všechny dekorace můžete pořídit samostatně a tak jestli máte dvě holčičky, každá může mít své křesílko. V nabídce této kolekce najdete také řešení místa na spaní pro dvě, nebo tři holčičky, samozřejmě prostřednictvím široké nabídky patrových postelí a postelí s přistýlkou. Pokud máte více dětí, za zváženou stojí sestavy dětského nábytku pro nejmenší děti, které nabízí stolky, židličky či lavice z masivu s úložným prostorem. Na kolekci dánského výrobce se nám líbí možný individuální přístup ke každému interiéru.

 

K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili růžový potah, ale vybírat můžete i z řady jiných.

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm.

Hoppekids - with heart and soul 
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj z masivu Fairytale FT-Flower II

Dětský pokoj z masivu Fairytale FT-Flower II

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 10 986 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.