0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu Fairytale Knight - II

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0063-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A13-1-209x114x197 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185
Dětský nábytek: 2 židle, 1 stůl
Potah: 2 sedáky modré
613 Kč
Dětská polička: věšáčky-84x23,5x19 cm
1 875 Kč
Látka kolem lůžka: 90x200
Regál: s látkou-87x169x42

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem, klouzačkou
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Matrace: molitan

Dětský pokoj z masivu pro kluka vás určitě překvapí

V kolekci dětského nábytku z masivu a dekorací od dánského výrobce najdete celou řadu možných řešení pro vybavení interiéru nejen dětského pokoje pro kluka, ale i dětského pokoje pro holku. Holčičí pokoj, který je vidět v pozadí návrhu interiéru pro kluka najdete v ucelené nabídce rovněž na našich stránkách. Ale pojďme k návrhu interiéru, který by měl být královstvím kluka. Pokud máte doma malého neposedu, pořízení postele s klouzačkou je velmi dobrou volbou, stejně jako věže z látky. V takovém interiéru se dítě určitě vyhraje a bude spokojené, ostatně jako i vy jeho rodiče. To, co vytváří velmi originální atmosféru našeho návrhu jsou však finančně nenáročné dětské dekorace, které dají místnosti zcela jiný význam. Dekorace najdete v daleko větším výběru, než uvádíme na fotografiích. Je tedy jen na vás, jak vlastní dětský pokoj bude vypadat u vás doma.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Nový způsob pro zařizování interiéru dětských pokojů

Koncept celého dětského pokoje je vytvořit interiér, který je přizpůsoben zájmům dítěte. Pokud tedy vašeho chlapce oslovuje hrad, rytíři, vše může být jeho vášni podřízeno. Kromě dílů nábytku a dekorací, které jsou vyobrazeny v našem návrhu, lze ještě pořídit další komponenty. A pokud se vám nelíbí vyvýšené lůžko s věží, jen z dětských postelí si lze vybrat z několika desítek různých designů.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby béžového, nebo světle modrého potahu.Dětský nábytek v sestavě pro děti od 2 do 6 let

- stůl o rozměru 59x50x74 cm
- dětská židle o rozměru 31x56x32 cm (v ceně 2 kusy)
- možnost pořízení světle modrých sedáků na židličky

 

Hoppekids - with heart and soul 
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.