Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-5 dní

Dětský pokoj z masivu Cowboy-Basic-A9-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00148-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: Basic-A9-1-208x145x101 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Věž z látky: průměr 45 cm, výška 185
Dětský nábytek: 2 židle, stůl, lavice
Látkový potah: set pro celou sestavu
1 090 Kč
Šatní skříň: 100x200x65
Dětská komoda: 84x95x40 cm
Potah na matraci 90x12x200 cm - šedá

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Matrace: molitan

Netradiční řešení interiéru dětského pokoje pro malé i velké kluky

Nezdá se vám toto řešení dětského pokoje pro velké kluky? Stačí v pozdějším věku dítěte odstranit tematické dekorace a vyvýšenou postel snížit jednoduchou demontáží na klasické lůžko pro studenta. Praktické řešení na několik let a vždy bude vaše dítě spokojené. V pozdějším věku také stačí sestavu dětského nábytku se stolkem a židlemi vyměnit za klasický psací stůl pro školáka. S nabídkou dětského nábytku z masivu a dekorací od dánského výrobce vám vždy přinášíme dětský pokoj jako řešení na několik let a v několika možných alternativách. Vraťme se ale na začátek. Dětský pokoj Cowboy tematicky určený klukům, kteří mají rádi příběhy z divokého západu. V sestavě návrhu je vše, co dítě potřebuje. O nabídce dílů či jejich výběru, stejně jako dekorací rozhodujete jenom vy a vaše děti.

 

Dánský výrobce přináší zcela nový způsob zařizování dětského pokoje. Nejedná se už jen o "pouhý" prodej nábytku. Sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu bílém. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Co je v dětském pokoji důležité a co není?

Tím nejdůležitějším v dětském pokoji je kvalitní dětská postel a kvalitní matrace. Jako rodiče musíme zabezpečit dítěti ty nejlepší podmínky pro jeho růst a kvalita spánků je jedním z faktorů, které ho ovlivňují. Vyvýšené lůžko s rozměrem místa na spaní 90x200 cm je nejen kvalitní, ale i bezpečné. Nechybí zábrana kolem celé postele. Praktické schůdky pro komfort a rovněž rošt je z kvalitního borovicového dřeva. Do nabídky dětských pokojů jsme zařadili také matrace se snímatelným potahem dánského výrobce, jelikož o jejich nesporných kvalitách jsme se přesvědčili již dříve.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby potahu z několika odstínů.

 

Dalšími díly v sestavě na fotografii je šuplíková komoda, šatní skříň, dva regály otevřené vedle skříně a již zmiňovaná sestava dětského nábytku nabízející stoleček, židle a lavici. Z dekorací jsme do sestavy vybrali sedací vak, polštáře a látkové sedáky pro dětský nábytek. Ano, to vše je vám k dispozici.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.