0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu Butterfly-XXL-se skříní

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00103-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětský nábytek: 2 židle, stůl, lavice
Látkový potah: set pro celou sestavu
1 100 Kč
Šatní skříň: 100x200x65
Dětská postel: XXL-A5-1-209x114x128 cm

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Návrh dětského pokoje z masivu pro holky, interiér jako rozkvetlá louka

Kolekce Butterfly, jak už mnohým možná název napoví, to je námět rozkvetlé jarní louky plné motýlů. Kolekce dětského nábytku z masivu, dětských pokojů z masivu a širokého výběru dekorací pro interiér holek i kluků, to je nabídka dánského výrobce. Díky dekoracím tak přinášíme zcela nový způsob pro zařizování interiérů vašich dětí, smysluplný a harmonický interiér s nejmenšími detaily. Návrh dětského pokoje, který nabízíme nyní je určen menším slečnám, které ještě nechodí do školy. V pozdějším věku můžete vyvýšené lůžko demontovat a získáte klasickou postel pro studentku. Ve stejném designu pak už stačí jen pořídit psací stůl. Vše je v kolekci dánského výrobce snadno variabilní.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Vše je v dětském pokoji z masivu možné

Proč je nábytek z masivu do dětského pokoje tolik oblíbený? Ano, jedná se o přírodní dřevo, v případě kolekce Butterfly, dřevo borovice. Interiér je tak zdravotně nezávadný a materiál dřeva také velmi pozitivně působí na psychiku.


K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili růžový potah, ale vybírat můžete i z řady jiných.

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm.


Dětské dekorace pro slečny

To co především vytváří tento kouzelný interiér dětského pokoje, je umění volby dekorací a bytových doplňků. Tak proč se nenechat inspirovat dánskými designéry. V produktovém listu vám nabízíme i další dekorace, které jsou pro tento návrh interiéru vhodné.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.