0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu Butterfly-XXL-II

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK0074-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A7-1-209x150x137 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětský nábytek: 2 židle, 1 stůl
Potah: 2 sedáky červeno modré
573 Kč

Parametry produktu

Matrace: molitan
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj z masivu pro malé slečny určitě překvapí

Pokud chcete, aby vaše holčička měla opravdu krásný a útulný pokojíček, s nabídkou dánského výrobce se vám to určitě podaří. Kromě široké nabídky dětského nábytku z masivu máte totiž k dispozici dekorace a nejrůznější doplňky, zkrátka vše, co vidíte na fotografii. Kolekce Butterfly je také velmi barevná a to je důležité. Vždyť zařizujeme dětský pokoj pro dítě a s nabídkou dánského výrobce můžete zcela novým, jiným způsobem.

 

U dětského pokoje se nejedná o "pouhý" prodej nábytku, ale sestavování interiéru tak, aby jste maximálně využili danou místnost. Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

dětský pokoj pro malé i velké slečny

Pokud je vaše holčička už větší slečny, pod vyvýšené lůžko můžete místo sestavy dětského nábytku umístit klasický psací stůl, rovněž v bílém provedení. S širokou nabídkou dětského nábytku tohoto výrobce se dá opravdu různě kouzlit a hlavně interiér můžete stále zařizovat, nebo postupně vybavovat dle aktuálního věku vaší holčičky.

Bohužel jediné co není na našem návrhu k dispozici, je konferenční stolek, ale i tak si myslíme, že této široké nabídce to vůbec neubere na půvabu.

 

K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili růžový potah, ale vybírat můžete i z řady jiných.

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-12 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm.Dětské dekorace pro slečny
To co především vytváří tento kouzelný interiér dětského pokoje, je umění volby dekorací a bytových doplňků. Tak proč se nenechat inspirovat dánskými designéry. V produktovém listu vám nabízíme i další dekorace, které jsou pro tento návrh interiéru vhodné.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj z masivu Fairytale FT-Flower II

Dětský pokoj z masivu Fairytale FT-Flower II

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 7 890 Kč
Dětská postel z masivu - pokoj Fairytale XXL-A7-1

Dětská postel z masivu - pokoj Fairytale XXL-A7-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 13 955 Kč
Dětský pokoj z masivu pro školačky Fairytale III

Dětský pokoj z masivu pro školačky Fairytale III

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 8 495 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.