Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj v několika barvách

Vážení zákazníci,

v tomto týdnu jsme vám představili další z řady dětských pokojů francouzského, španělského i dalších výrobců. Jedinečný design dětského nábytku těchto výrobců přinášíme tentokráte hned v několika odstínech a ve velmi praktickém designu s ohledem na úsporu místa v interiéru. Pojďme si jednotlivé možnosti vybavení dětského pokoje vašich dětí představit.

Dětský pokoj pro holky

Kolekce nábytku pro holky v tradičním a stále tolik oblíbeném barevném ladění bílo růžové kombinace. V kolekci dětského nábytku najdete řadu velmi moderních dílů na výběr a jen pro samotné místo na spaní si můžete vybrat ze čtyř dostupných řešení. Například můžete k posteli přidat sadu dvou šuplíků, nebo můžete postel pořídit samostatně, bez šuplíku a nadstavce.

 

Dětský pokoj i pro tři holky Bo7 pink    Patrová postel B fuchsia, jako vybavení celého pokoje

 

Nádherný, velmi elegantní odstín růžové, který je vhodný i pro starší slečny. Elegance je vlastně ten nejvýstižnější popis návrhu dětského pokoje pro tři slečny, který se v maximální míře soustředí na úsporu místa v jejich dětském pokoji. Při zařizování dětského pokoje je třeba počítat také s tím, že po rozmístění veškerého potřebného nábytku, musí dětem zůstat také místo na hraní. Když pořídíte sice tři samostatné postele, kdy každé z dítěte má své spaní zvlášť, je to pro děti možná příjemné, ale nezbude vám místo na ostatní nábytek.

A patrová postel jako celý dětský pokoj, protože postelí pořídíte pro dívku vše co je třeba? Elegantní řešení nedostatku místa v interiéru dětského pokoje školačky, nebo studentky. Patrová postel s prostornou šatní skříní i psací stolem, nechybí ani řada polic, kde je možné odložit školní pomůcky, knihy, nebo v dřívějším věku hračky. Patrová postel spojuje tři různé odstíny, které spolu příjemně ladí. A jelikož se jedná o patrovou postel pro holky, využil španělský výrobce také tmavě růžový odstín. Zábrana je dostatečně vysoká. Schůdky komfortní. Šatní skříň je spíše šatnou a její vnitřní prostor jde až do celé hloubky postele, tedy kolem 100 cm. Do šatní skříně díky jejímu velkému prostoru může vaše holčička také vstoupit. Patrová postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm.

Dětský pokoj pro kluky

Co může oslovit kluky, co jim pořídit, aby byli spokojení? A opět návrh pro jednoho rošťáka, nebo pokud máte dva, tři kluky doma, také pro ně rozhodně něco máme. Patrová postel, nebo celý pokoj, záleží na vás, jaký koncept vybavení pokoje máte v plánu a samozřejmě také, kolik máte dětí. 

 

Pro malé neposedy, dětská postel Tobo   Patrová postel Tom pro tři chlapce

 

Dětská postel Tobo od francouzského výrobce je můžeme říci jediní naopak v moderním designu a úložnými prostoty navíc. Dětská postel tak kromě zásadní funkce, kterou klouzačka u neposedných dětí je, nabízí ještě sadu dvou šuplíků a police pro odložení třeba hraček. 

Pokud máte pro vybavení dětského pokoje k dispozici jen jednu místnost a tři děti, pak při zařizování tohoto pokoje je opravdu třeba šetřit každým centimetrem. nejvíce místa v dětském pokoji ušetříte pořízením správné patrové postele, ideálně s třemi místy na spaní a takovou vám nyní nabízíme. Nechte se inspirovat, jak bydlí děti ve Španělsku při zařizování vašeho pokoje, třeba získáte spousty výborných tipů, jak můžete ušetřit i vy.

Dětský pokoj pro sourozence v neutrálních odstínech

Patrová postel ve stylu "black and white", v tolik populárním spojením odstínů jak u holek, tak kluků. Patrová postel nabízí klasické místo na spaní pro dvě děti a šuplík s využitím přistýlky pro třetí dítě, nelze využít šuplík jako klasický úložný prostor, pouze pro položení matrace. Svou důležitou roli v designu této patrové postele rozhodně hraje také šatní skříň s věšákovou tyčí, který vám přinese další úložný prostor navíc bez újmy prostoru v dětském pokoji.

                                                                        

V případě této patrové postele získáte ideální řešení malého dětského pokoje tří dětí, ať už kluků, holek, nebo kluků a holek zároveň, jelikož kombinace odstínů patří k neutrálním. A to nejmenší z dětí by mělo spát samozřejmě na přistýlce, která je vhodná již od tří let věku dítěte. Starší z dětí pak na dolním lůžku a to nejstarší na horním lůžku, aby mělo největší soukromí. Patrová postel v té nejvyšší možné kvalitě s certifikací. Nabídka odstínů je samozřejmě daleko větší a vy si naopak patrovou postel Tom můžete vybrat v odstínech tradičních pro holky, nebo pro kluky.

 

Díky možnosti volby dílů nábytku v kolekci, můžete vybavit jakýkoliv interiér. Postel, pokud pořídíte s přistýlkou, tedy s šuplíkem, vám nabídne řešení dětského pokoje pro dvě děti. Oslovil nás však nejen netradiční, nadčasový design, ale rovněž cena, které je více než příznivá. Pokud chcete zařídit dětský pokoj pro jedno dítě a nemáte příliš prostoru pro jeho zařízení, doporučujeme pořídit postel s nadstavcem.Mezi další díly, které jsou v této kolekci k dispozici patří můžeme říct již tradiční nabídka v podobě psacího stolu, skříně, komody, nebo nočního stolku. Pro dvě děti je v nabídce možné pořídit rozměrově větší provedení šatní skříně, třídveřové.

Samostatné díly dětského nábytku této kolekce jsou navrženy s ohledem na maximální využití prostoru v dané místnosti. Nabízí se tak možnost vybavit menší interiéry dětských pokojů. Mějme rovněž na paměti, že bílý odstín opticky danou místnost zvětšuje. To vše, jak jsme ostatně zmínili již v úvodu, za bezkonkurenční cenu.