Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj Sherwood v nabídce dílů

Výrobce: DME - F
Kód: DME0021-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 203,8x108,8x120 cm
Šatní skříň 3D: 161,5x193x55
Komoda: 89,4x77,1x41,2
Psací stůl : 138,6x77,1x60
Regál: 89,4x121,2x31,1

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Nosnost: postel-100, přistýlka-80 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, nadstavcem, šuplíkem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní dětský pokoj pro jedno i dvě děti

Návrh dětského pokoje z kolekce Sherwood od francouzského výrobce nás oslovil hned z několika důvodů. Především dětská postel nabízí díky nadstavci velké úložné a odkládací prostory a šuplík lze využít i jako přistýlky pro druhé dítě. Návrh dětského pokoje v sestavení jak předkládáme je velmi vhodným řešením do rozměrově malého dětského pokoje dvou dětí. A pokud nejste příznivci patrových postelí, pak je pro vás dětská postel s přistýlkou rozhodně vhodná. Výhodou takových postelí je i to, že když je mezi dětmi velký věkový rozdíl a starší z dětí z domu odejde, mladší dítě může šuplík dál využívat jako klasický úložný prostor. V návrhu samozřejmě nechybí další díly potřebné pro děti školou povinné a vhodně je zvolena pro dvě děti i šatní skříň třídveřová. Kolekce dětského nábytku Sherwood nabízí i moderní odstín šedý dub, střídmé řešení vhodné i pro studenty, náctileté děti.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní, důmyslný design. materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže. V ceně postele rošt. Doprava zdarma. Dané díly nabízíme samostatně, pro možné flexibilní zařízení vašeho interiéru.

 

 

Dětský pokoj v nabídce dílů

Hlavní je vždy v dětském pokoji vyřešení místa na spaní. Spánek je pro děti, které rostou velmi důležitý a tak kromě kvalitní postele nezapomínejte ani na kvalitní matraci. Dětská postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm a to i pro šuplík s využitím jako přistýlky. Dalšími díly jsou třídveřová šatní skříň, psací stůl se třemi šuplíky, komoda a regál s šuplíky. Postel nelze pořídit bez nadstavce a šuplíku, je prezentována jako celek.

 

Vnitřní uspořádání skříně - levé křídlo 4 police, pravé 2 křídla šatní tyč
Tip Aldo - knihovna s šuplíky vznikne spojením komody a regálu s policemi

 

Nábytek můžeme označit designem a odstínem za velmi nadčasový. Tomu odpovídají i úchytky ve stříbrném, matném provedení. V kolekci Sherwood nabízíme dětskou postel s nadstavcem i v provedení světlý dub a bílá, nikoliv však další díly nábytku, ty jsou dostupné pouze v odstínu šedý dub.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Charley prs

Dětský pokoj Charley prs

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
11 515 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.