0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Puzzle-yellow

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ008-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 95x60x197 cm
Šuplík pod postel: 85x29x189 cm
Psací stůl : 2 díly-213/205x93/76x63/60
Regál: na stěnu bílý-30x106x26
Skříňka: čtverec-40x40x26
1 626 Kč
Skříňka: obdélník-153x40x26
Šatní skříň: 90x180x62

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90x190 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lakováním
Barva: žlutá, bílá, tyrkys
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Puzzle, netradiční design i odstíny

Pokud chcete, aby dětský pokoj vaší ratolesti byl opravdu kvalitní, bezpečný a ještě nadčasový, rozhodně vybírejte nábytek pod značkou New Joy. Značkový dětský nábytek s prodlouženou zárukou až na 7 let nabízí v kolekci Puzzle to nejlepší, co v současnosti nové trendy bydlení nabízí. Umístění každého dílů v sestavě má své opodstatnění, svůj důvod a to s ohledem na zásady ergonomie bydlení. Skříňky na zavěšení, bílý regál či psací stůl nad postelí na vysunutí, to vše nahrává vybavení dětského pokoje v malém interiéru. Pokud se vám návrh dětského pokoje líbí, ale máte dvě děti, je zde možnost pořízení přistýlky s využitím spaní pro druhé dítě. Vy sami si určíte, jak dětský pokoj bude ve finální podobě vypadat a jaká bude jeho cena. Kolekce Puzzle nabízí dětské pokoje také v dalších odstínech a samozřejmě nechybí modrá ani tradiční růžová barva.

 

Tip Aldo: 7 letá prodloužená záruka, doprava zdarma
Tip Aldo:
lze pořídit šuplík jako přistýlku pro druhé dítě
Tip Aldo: kolekce Puzzle - dětský pokoj pro holku, dětský pokoj pro klukaTurecký výrobce značkového nábytku pro děti New Joy klade velký důraz na kvalitu, která je samozřejmě doložena také certifikáty a důmyslný design, který danou místnost využije na maximum. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska, povrchová úprava lakováním. V ceně postele rošt, šuplík s výplní pro možné spaní nutno objednat. Doprava zdarma.

 

 

Nadčasový design, to je maximální využití prostoru v dětském pokoji

Značkový dětský nábytek je vždy tou nejlepší zárukou vysoké kvality a také z tohoto důvodu si může výrobce dovolit poskytnout až 7 letou záruku. Kolekce Puzzle nabízí nábytek do dětského pokoje v nejrůznějších odstínech a tak pokud musíte jednu místnost vybavit pro holku i kluka, najde se i zde řada řešení. Design je velmi důmyslný a maximálně se snaží využívat pro umístění nábytku mnohdy prázdných stěn. A tím ušetříte místo v pokoji třeba dětem na hraní. S dětským nábytkem Puzzle je místnost komfortní a nemusí být přeplněna nábytkem.

 

New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.