Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro školáka

Protože začal školní rok, povíme si něco o tom, jak se liší dětský pokoj předškoláka od dětského pokoje školáka. V zásadě se oba pokoje moc od sebe neliší, ale co v pokoji školáka nesmí chybět, je psací stůl a kvalitní židle. Dětský nábytek na našich stránkách Aldo, je kvalitní a některé segmenty si dnes představíme.

Prostor v pokoji je třeba využít na maximum

Začátek školní docházky přináší rodičům i dětem úplně nové starosti. S nástupem do školy se ale ovšem nesnižují nároky dětí na hraní a na to musíme při zařizování dětského pokoje myslet především. Děti potřebují střídat aktivity, a to by jim měl dětský pokoj umožnit. Samozřejmě že pracovní stůl a úložné prostory na knihy nějaké místo zaberou, ale přesto je nutné vyřešit pokoj tak, aby bylo dost místa na zemi na stavění stavebnice, nebo dětské povalování. Pokud máte malý interiér dětského pokoje a i přesto chcete svému dítěti umožnit prostor na hraní, máme pro Vás určitě mnoho návrhů. Nadčasový, multifunkční design ze Španělska. který je maximálně ohleduplný k rozměrům dětského pokoje.

 

Patrová postel Palatino s psacím stolem, skříní vision   Patrová postel B01 cascina, white

 

Klíčový je psací stůl

Správná volba a poloha psacího stolu je v dětském pokoji klíčová. Náš portál není zástupcem výškově stavitelných stolů. Manipulace s takovými stoly bývá většinou poměrně složitá. A právě podstatná změna v dětském pokoji nastává u velikosti stolu a jeho úložného prostoru. Důležité je umístění knihovničky a jeho úložného prostoru. Školáci stráví sezením u stolu mnohem více času, než byli zvyklí dříve, a nepohodlné sezení by je jen rozptylovalo. Například psací stůl Puzzle, který Vám představíme na následující fotografii, nabízí velmi praktické řešení pracovní plochy, která je doplněna nadstavcem, čímž na samotné pracovní desce můžete ušetřit tolik potřebné místo. Psací stůl rovněž nabízíme v odstínu bílá a modrá.

 

Patrová postel B fuchsia   Patrová postel B smoky blue

 

Rovněž nezapomeňte při zařizování na kvalitní židli k psacímu stolu. Na našem portále je najdete v kategorii pracovna a kancelář v sekci PC stoly. A pokud nechcete pořizovat patrovou postel, ale chcete mít psací stůl samostatně, i zde je nabídka opravdu široká. A pro kluky je zcela novým trendem nabídka herních počítačových stolů.

 

Herní stůl Game   Psací stůl pro holku Biotiful

 

Kvalita dětského psacího stolu je pro nás na prvním místě. Stoly pro děti na našem e-shopu Nábytek-Aldo.cz dodržují doporučenou výšku pro zdravý vývoj dítěte. Standardním vybavením je již pojezd na klávesnici. Materiál, ze kterého stoly nabízíme, je buď laminátová deska, nebo masiv. Máme tedy dětské stoly z masivu i lamina od kvalitních zahraničních výrobců. Co se týče provedení, pořídit u nás můžete klasické varianty, tak i rostoucí psací stoly, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.