Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj pro školáka

Protože začal školní rok, povíme si něco o tom, jak se liší dětský pokoj předškoláka od dětského pokoje školáka. V zásadě se oba pokoje moc od sebe neliší, ale co v pokoji školáka nesmí chybět, je psací stůl a kvalitní židle. Dětský nábytek na nábytku Aldo, je kvalitní a některé segmenty si dnes představíme.

 

Prostor v pokoji

Začátek školní docházky přináší rodičům i dětem úplně nové starosti. S nástupem do školy se ale ovšem nesnižují nároky dětí na hraní a na to musíme při zařizování dětského pokoje myslet především. Děti potřebují střídat aktivity, a to by jim měl dětský pokoj umožnit. Samozřejmě že pracovní stůl a úložné prostory na knihy nějaké místo zaberou, ale přesto je nutné vyřešit pokoj tak, aby bylo dost místa na zemi na stavění stavebnice, nebo dětské povalování. Pokud máte malý interiér dětského pokoje a i přesto chcete svému dítěti umožnit prostor na hraní, máme pro Vás dětský pokoj City Life s patrovou postelí, který má vše v jednom. Nadčasový, multifunkční design z Turecka se sedmiletou zárukou vyřeší vše za Vás.

 

  

Kolekce City Life se sedmiletou zárukou představuje nejnovější trendy pro vybavení dětského pokoje

 

Klíčový psací stůl

Správná volba a poloha psacího stolu je v dětském pokoji klíčová. Náš portál není zástupcem výškově stavitelných stolů. Manipulace s takovými stoly bývá většinou poměrně složitá. A právě podstatná změna v dětském pokoji nastává u velikosti stolu a jeho úložného prostoru. Důležité je umístění knihovničky a jeho úložného prostoru. Školáci stráví sezením u stolu mnohem více času, než byli zvyklí dříve, a nepohodlné sezení by je jen rozptylovalo. Například psací stůl Puzzle, který Vám představíme na následující fotografii, nabízí velmi praktické řešení pracovní plochy, která je doplněna nadstavcem, čímž na samotné pracovní desce můžete ušetřit tolik potřebné místo. Psací stůl rovněž nabízíme v odstínu bílá a modrá.

 

 

Rovněž nezapomeňte při zařizování na kvalitní židli k psacímu stolu. Na našem portále je najdete v kategorii pracovna a kancelář v sekci PC stoly.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.