0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko Zuzo

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00128-2016
Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postýlka: 166x97x82
Dětská komoda: 105x93x50 cm
Police: 105x30x20
772 Kč
Šatní skříň: 140x197x62
Dětský koberec 120x180 cm
Dětské stropní svítidlo

Parametry produktu

Prostor na spaní: 75x110 / 75x160 cm
Nosnost: 70 kg
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: ekol. nátěr
Barva: bílá, žlutá, béžová
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní dětský pokoj pro miminko Zuzo

Nabídka značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let představuje rovněž kolekce dětských pokojů pro naše nejmenší děti, miminka. Mezi takové patří i kolekce Zuzo, která nabízí sestavu dětského pokoje pro miminko od narození až do šesti let. Je to velmi výhodné, jelikož můžete odložit pořízení dětského pokoje pro školáka až na dobu, kdy se vaše dítě vyhraní, kdy budete vědět jaké má zájmy a koníčky. Využívat tento dětský pokoj déle je možné díky rozkládací postýlce. Můžete ji rozložit na klasickou dětskou postel a to s rozměrem místa na spaní 75x160 cm. Dle vzrůstu vašeho dítěte pak můžete využívat minimálně do předškolního věku. Ve složeném stavu nabízí postýlka rozměr místa na spaní 75x110 cm. Součástí postýlky je rovněž praktická komoda s šuplíky, kterou využijete jako přebalovací pult u složené postýlky a třeba jako větší noční stolek u rozložené postele. Umístění komody u postýlky je velmi praktické, při přebalování miminka máte vše po ruce, navíc je to velmi bezpečný způsob přebalování. nabídka dílů samostatně, tak aby si každý mohl vybrat jen to co potřebuje.
Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na tři roky klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt a komoda v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.