Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko s medvídkem

Chceme vám představit novou kolekci dětského nábytku od francouzský výrobce, jejíž díly jsou určeny k vybavení dětského pokoje pro miminko. Francouzský výrobce představuje nabídku kvalitního značkového nábytku, pro vaše miminko tak máte možnost pořídit to nejlepší, co je na našem trhu k dispozici. Kolekce francouzského výrobce nabízí zdravotně nezávadný nábytek té nejvyšší kvality, což je ostatně doloženo řadou certifikátů. Proč jsme do dnešního článku ale vybrali jako téma jediný dětský pokoj? Jelikož design nás opravdu velmi oslovil, ostatně posuďte sami.

 

   

 

Kolekce dětského nábytku Martin pro vaše miminko nabízí hned několik možných řešení. Díly nábytku můžete využít od narození až do 6 let, jelikož jedním z dílů je také rozkládací dětská postýlka na klasickou postel. Po rozložení dětské postýlky o velikosti místa na spaní 70x140 cm na postel, zůstane dítěti zachována stejná velikost matrace. Z postýlky akorát odstraníte bočnice, přidáte dva boční panely na zpevnění a vaše miminko si může pomalu přivykat na klasickou dětskou postel s místem na spaní 90x200 cm, kterou stačí pořídit než začne chodit do školu či dle věku dítěte (respektive jeho výšky). Výhodou tohoto mezi přechodu na velkou postel je, že dítě se necítí ve velké posteli příliš dobře, hned po opuštění postýlky. V posteli o velikosti matrace 70x140 cm bude mít co dělat naučit se spát bez bočnic. navíc postel je nízká a tak i když spadne, nezraní se. Je zkrátka pro malé dítě příjemnější, nenásilná varianta.

 

      

 

Ale hned v úvodu jsme hovořili a tak jsme také náš článek nazvali, o medvídkovi. Ten je zřetelný v podobě krásného obrázku na každém z dílů nábytku v kolekci a dodává dětskému nábytku styl a eleganci. Líbí se nám také volba odstínů, dub šedý jako zástupce přírodních odstínů s bílou, která již patří ke klasice určené především do dětských pokojů nejmenších dětí. Určitě stojí za zmínku ještě jednou kvalita nábytku. Materiálem je mdf deska, která je zakončena (a to je velmi důležité) abs systémem. Jak je patrné i z našich fotografií, hrany jsou zakulaceny. Za zmínku stojí také detaily v podobě velmi nápaditých úchytek v různých tvarech. Pokud by jste chtěli dětský pokoj více barevný a pestrý (i když u miminek to určitě nepřehánějte), i zde pro vás máme několik tipů či chcete-li nápadů, jak vydekorovat dětský pokoj s elegancí.

Nábytkem to na Aldo v dětském pokoji nekončí

Jelikož již několik let se snažíme přinášet našim zákazníkům kompletní řešení, což znamená nákup pod jednou střechou z pohodlí domova, nechybí v naši nabídce kompletní výbavička pro miminko a bytové doplňky do dětského pokoje. Zde najdete široký výběr nejrůznějších potřeb od belgického výrobce značky Noukie´s a je to nabídka všeho, co jen trochu s narozením miminka souvisí.

 

     

 

I zde přináší belgický výrobce tu nejvyšší možnou kvalitu pro vaše miminko. Pokud spojíte naši nabídku dětského nábytku s výbavičkou pro miminko, váš interiér bude originální a netradiční.