0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko i školáka Clapotis P0M.605-173

Výrobce: Gaut
Kód: GA00122-2015
34 223 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Dětská postel: rozložená-100x69x204 cm
Dětská postýlka: složená-204x102x77 cm
Komoda: 81x78x66 cm
Šatní skříň: 87x185x60 cm
Prostor na spaní: 60x120 - 90x200 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj stačí pořídit jen jednou

S důmyslným designem, který představuje prostřednictvím kolekce Clapotis francouzský výrobce ušetříte opravdu nemalou sumu peněz. Dětský pokoj, který vám nyní nabízíme, využijete od narození vašeho miminka až po jeho dospělost. Dětská postýlka, která sama o sobě je praktická především ve spojení s komodu a přebalovacím pultem, nabízí možnost rozložení. Lze ji až postýlce miminko odroste, rozložit na klasickou dětskou postel o rozměru místa na spaní 90x200 cm a samostatnou komodu. Tak jak uvádíme na ilustrační fotografii. Ve složeném stavu nabízí postýlka rozměr místa na spaní 60x120 cm. Dětský pokoj je pak ještě doplněn o šatní skříň. Jediné, co budete muset před zahájením školní docházky pořídit je kvalitní psací stůl a židle, kterých je na výběr v naší nabídce celá řada. A to je jistě daleko menší investice než pořizovat celý dětský pokoj pro školáka místo dětského pokoje pro miminko, kterému mu už dítě odroste.

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku s certifikací je pověstný důmyslným designem a vysokou kvalitou. Kolekce dětského nábytku šetří vaše peníze i čas. Díky vysoké kvalitě má nábytek také dlouhou životnost, nemusíte se bát, že by od narození po dospělost přišel k nějaké újmě. Cena postýlky a poté postele s roštem. Materiálem pro výrobu je mdf deska, samozřejmě nechybí abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Čím dětský pokoj ještě překvapí?

Kromě rozkládací dětské postýlky na klasickou dětskou postel, nabízí kolekce Clapotis další řadu možností. Pokud chcete pro miminko zařídit jen dětský pokoj opravdu do tří let a poté interiér vybavit znovu už pro školáka, je v kolekci nabídka klasické dětské postýlky bez možnosti rozložení. Klasická dětská postýlka s rozměrem místa na spaní 60x120 cm je opravdu určena k využití jen do tří let věku dítěte. Pak je zde ještě dětská postýlka s možností rozložení, ale jen do předškolního věku dítěte. Její rozměr místa na spaní je 70x140 cm a ten se ani po jejím rozložení nemění. Postýlka přeměněna na postel se stejným rozměrem místa na spaní je nejlepší způsob, jak pomalu naučit dítě spát bez postranních bočnic. Kolekce francouzského výrobce je designem nové generace.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.