0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko i předškoláka Ludo P0P

Výrobce: Gaut
Kód: GA00162-2015
32 897 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Prostor na spaní: 70x140 cm
Dětská postýlka: 75x95x144 cm
Šuplík pod postel: 140x17x72 cm
Dětská komoda: 82x90x45 cm
Přebalovací pult: 61x100x78 cm
Regál: 30x90x35 cm
Šatní skříň: 90x186x57 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: jasan-bílá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj nejen pro miminko

Mezi nejvíce důmyslné designy s maximálním možným využitím rozhodně můžeme zařadit kolekce dětského nábytku od francouzského výrobce. V kolekci Ludo pak máte hned několik způsobů, jak zařídit dětský pokoj. Základem je výběr dětské postýlky, kterou lze pořídit klasickou bez možnosti rozložení, čímž získáte pokoj pro dítě od narození do tří let. Druhou variantou, kterou nabízíme nyní, je pořízení pokoje s rozkládací postýlkou o stejném rozměru místa na spaní, máte tak řešení pro dítě od narození do šesti let. A třetí, poslední variantou je možnost rozložení postýlky na velkou postel, čímž získáte pokoj dokonce od narození až do dospělosti dítěte. Kterou variantu zvolíte vy je už na vás, ale v kolekci Ludo určitě najdete způsob jak ušetřit nemalou částku finančních prostředků.

 

Francouzský výrobce představuje nábytek velmi kvalitní, značkový. Také proto může nabídnout nábytek, který bez větší újmy bude vašemu dítěti sloužit po několik let. Materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Nechybí abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Více o kolekci Ludo: bezpečí vašeho miminka je naší prioritou

 

 

Dětský pokoj pro miminko nejen na první tři roky

V možnosti využití nábytku od narození do šesti let vidíme hned několik výhod. Předně miminko bude mít snazší přestup z postýlku do postele, která je vlastně stejná a má stejný rozměr místa na spaní. Při přechodu z postýlky hned do velké postele je přechod pro malé dítě náročnější. Další výhodu vidíme v tom, že pořízení či zařizování dětského pokoje pro školáka můžete odložit až v podstatě na dobu, kdy už víte jaké má vaše dítě zájmy, jaký odstín se mu líbí. Chceme rovněž upozornit na komodu s pultem a regálem. Je to ten nejbezpečnější způsob přebalování miminka, jelikož máte vše po ruce a nikam nemusíte odbíhat. Vaše miminko tak nemusí být ani chviličku o samotě.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Little Town P69

Dětský pokoj Little Town P69

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
20 201 Kč
Dětský pokoj pro miminko Am Stram Gram P0T

Dětský pokoj pro miminko Am Stram Gram P0T

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
26 307 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.