0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko Hiboux

Výrobce: DME - F
Kód: DME005-2016
15 468 Kč
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Dětská postýlka: 67x90x123,4 cm cm
Komoda: 87x101x73 cm
Šatní skříň: 101x185x57 cm
Nosnost: 20 kg
Počet balíků: 5 ks
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: tři možné polohy
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětský pokoj pro miminko nabízí vše potřebné od narození do tří let

Rozhodli jste se před narozením miminka zařídit dětský pokoj se vším všudy? Nabídka francouzského výrobce na kompletní vybavení pokoje pro miminko, kdy za pořizovací cenu získáte vše potřebné. Stačí jen doplnit o dětskou výbavičku. Sestava dětského pokoje v ceně nabízí postýlku pro matraci 60x120 cm včetně roštu, komodu s přebalovacím pultem a šatní skříň. Líbí se nám i dětský design, který pro dané díly nábytku výrobce zvolil. Námětem je potisk zvířátek na bílém podkladu. Dětský pokoj je tak vhodný jak pro miminko holčičku, tak miminko chlapečka. Postýlka nabízí tři možné polohy roštu a klasické posouvání bočnice. Dětská komoda s pultem na přebalení miminka je velmi praktická, jelikož jako rodiče můžete mít díky úložným prostorům vše po ruce. Vaše miminko nemusíte nechávat o samotě, nemusíte pro nic nikam odbíhat. V neposlední řadě, pořizovací cena za celou se stavu je velmi příznivá.

 

Francouzský výrobce při výrobě nábytku dodržuje všechny stanovené normy dané EU. Materiálem pro výrobu dětského nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 18 mm. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže. Rošt v ceně postýlky, doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.