0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko Emile P94

Výrobce: Gaut
Kód: GA0059-2014
24 493 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Dětská postýlka 60x120: 65x90x124 cm
Komoda: 102x90x45 cm
Přebalovací pult: 102x95x86 cm
Šatní skříň: 102x187x58 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlý ořech v bílé patině
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Zařizujeme dětský pokoj pro miminko

Čím vlastně začít a jak se na příchod miminka na svět přichystat? Základem je určitě kvalitní dětská postýlka s neméně kvalitní matrací a základní výbavička pro miminko v podobě kojeneckého oblečení, chrastítek, usínáčků a dalších potřeb. To vše najdete na našem portále nábytek Aldo. Pokud se vám líbí kolekce Emile, i zde lze vybírat z řady možností. Na výběr máte ze dvou rozměrů dětské postýlky, větší rozměr dokonce s možností rozložení na klasickou postel, komodu můžete pořídit s praktickým a pro miminko bezpečným přebalovacím pultem.

 

Francouzský výrobce klade především při výrobě nábytku pro miminko velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost, což dokládá také řadou certifikátů. Hrany jsou zakončeny systémem abs, materiálem pro výrobu nábytku se stala mdf deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

V dětském pokoji musí být bezpečně, ale také útulně

Pokud nevíte jaký odstín nábytku vybrat, pro miminko určitě upusťte od agresivních tónů. Do dětského pokoje pro miminko jsou vhodné přírodní odstíny, nebo bílá a krémová barva. Miminko si teprve na to, že vlastně vidí po devíti měsících, musí pomalu přivykat. Kolekce Emile nabízí odstín světlého ořechu s náznakem bílé barvy. Do sestavy dětského pokoje jsme zařadili dětskou postýlku pro matraci 60x120 cm, lze ale pořídit také dětskou postýlku pro matraci 70x140 cm s možností rozložení na postel téhož rozměru.

 

Myslíme si, že je také vhodné pořídit dětskou komodu s přebalovacím pultem, je to velmi bezpečný způsob přebalování miminka a určitě vás nezačnou časem ani bolet záda. Posledním dílem v sestavě je šatní skříň, kterou stejně jako komodu můžete využít až do dospělosti vašeho dítěte. Vnitřní uspořádání skříně nabízí v levé části polici a šatní tyč, v pravé části čtyři police. V sestavě jsou nejnutnější díly pro vybavení dětského pokoje miminka navrženy tak, aby vám po jeho narození opravdu nic nechybělo. Věříme že i design vás osloví, kolekci Emile můžeme zařadit mezi velmi moderní.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postýlka rozkládací Emile P94.702

Dětská postýlka rozkládací Emile P94.702

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 890 Kč
Dětská postýlka Emile P94.601

Dětská postýlka Emile P94.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 923 Kč
Dětská komoda Emile P94.173

Dětská komoda Emile P94.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
5 020 Kč

Alternativní zboží

Dětský pokoj Camille P79

Dětský pokoj Camille P79

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 7 862 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.