Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro malé pistolníky

V posledních několika dnech jsme vám představili řadu nových kolekcí dětského nábytku z masivu od dánského výrobce. Unikátní na nabídce nábytku je možnost pořízení také dekorací a nejrůznějších bytových doplňků, které teprve dají interiéru ten správný tón. Dnes vám chceme představit další kolekci, která je určená pro zařízení dětského pokoje kluka, nebo kluků, pokud máte více dětí. Kolekce Pino a další od belgického výrobce patří k velmi oblíbeným. 

Dětský pokoj pro jednoho kovboje

Pokud se chystáte zařídit dětský pokoj pro jedno dítě, nemusíte až tak šetřit místem. I zde bude těžké především vybrat z několika desítek designů dětských postelí z masivu, od vyvýšených lůžek, až po klasické palandy, v nabídce najdete také postele s úložných prostorem a samozřejmě postele, které jsou doplněny dekoracemi. Dánský výrobce je velmi flexibilní či spíše jeho design a tak i když je váš chlapec ještě malý a toužíte mu pořídit například vyvýšené lůžko s klouzačkou, nemusíte se bát, že za pár let budete muset dětský pokoj či přinejmenším postel měnit. V pozdějším věku dítěte, až z něho bude třeba student, lze vyvýšené lůžko snížit a velmi jednoduchou demontáží získat klasickou postel. Tak jak je znázorněno na fotografiích.

 

Dětská postel Oliver    

 

Ke každé z nabízených dětských postelí lze pořídit celou řadu doplňků dle vašeho výběru a tak váš pokoj může být velmi originální. Nechybí dekorační polštáře, látka kolem vyvýšených lůžek, strážní věže, ale v nabídce například i velmi kvalitní matrace se snímatelným potahem v mnoha odstínech na výběr. I matraci tak můžete velmi přizpůsobit odstínu dekorací. Látky jsou ručně šité, velmi kvalitní, údržba je snadná. V pozdějším věku dítěte pak dekorace s námětem westernu jednoduše odstraníte a máte klasický dětský pokoj pro studenta v bílém provedení.

Dětský pokoj pro dva kovboje

Zařídit dětský pokoj pro dva kluky není v kolekci Pino vůbec žádný problém. Pokud máte dostatek místa v interiéru pak lze pořídit dvě samostatná lůžka a pokud potřebujete místem šetřit je zde nabídka patrových postelí pro kluky, nebo postelí s přistýlkou. I zde samozřejmě nabídka dekorací v širokém výběru. Patrové postele s dekoracemi jsou opravdu velmi originální.

 

    

 

Pro malé dva kluky doporučujeme rozhodně vybrat či pořídit do jejich království sestavu dětského nábytku, židličky, lavic a stolek, které jsou rozměry přizpůsobeny dětem do šesti let. A pro školáky je zde nabídka psacích stolů z masivu, kontejneru na pojezdech, komod a dalších dílů nábytku. Vše je z masivu, certifikováno, v příjemném bílém odstínu. Vaše děti se budou s kvalitním dětským nábytkem ze dřeva borovice a originálními dekoracemi cítit opravdu jako doma. Pokud vás či spíše vaše děti zajímá jiné téma než kovbojové, ani to není problém. Dánský výrobce představuje řadu námětů do dětského pokoje a dětského nábytku z masivu s námětem pro holky.