Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský pokoj pro kluka Yolo

Výrobce: PRS
Kód: PRS00309-2016
14 652 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Dětská postel: 97x90x205 cm
Noční stolek: 39x40x34 cm
Dětská komoda: 75x73x41 cm
Šatní skříň: 108x183x50 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Moderní dětský pokoj v jednoduchém designu

Nabídka nábytku francouzského výrobce Parisot se snaží následovat nejnovější trendy v bydlení. Výrobce několikrát ročně představuje nové kolekce, které se vyvíjejí společně s novými generacemi dětí i dospělých a snaží se vyhovět nejrůznějším požadavkům pohodlného spaní i ukládání. Představujeme moderní dětský pokoj z kolekce Yolo, určený zejména chlapcům, právě díky jednoduchému a účelovému designu, který Vás jistě překvapí. Kombinace bílé barvy a světle šedého dekoru lamina se hodí do každého pokoje, lze jej sladit s jakoukoliv barvou interiéru. Jistě bychom tento design doporučili také do dětského pokoje pro holku, třeba s růžovými zdmi a veselými plakáty.

Kolekce Yolo je opravdu široká a variabilní, k posteli lze pořídit také druhý, větší šuplík, nebo například výsuvný nádstavec za hlavou. Nyní si ale představíme, co vše obstaráte svým ratolestem pořízením tohoto pokojíčku:

- dětská postel s malým šuplíkem (v ceně postele také rošt)
- noční stolek se dvěmi šuplíky
- tříšuplíková dětská komoda
- šatní skříň, která nabízí police, šatní tyč a šuplík


Pro výrobu tohoto pokoje využil francouzský výrobce kvalitní laminátovou desku v tloušťce 12-22 mm, která je ideální do dětského pokoje, zejména díky jednoduché údržbě. Dodání v dílech s nutnostní montáže, dle přiložených návodů. Doprava a výnos nábytku zdarma, pouze u Nábytku Aldo.Jak správně zařídit dětský pokoj?

Vždy je důležité hlavně přemýšlet nad požadavky dětí, pokud máte doma malého sportovce, je důležité dopřát mu dostatek úložného prostoru, ať už na florbalové vybavení, nebo míče na kopanou. Pokud je Vaše dítě spíše uměleckého nadání, doporučujeme určitě pořídit dostatečný pracovní prostor, kde může dát průchod svým nápadům a fantasiím. V kolekci dětského Nábytku Yolo najdete obojí, jak efektivně řešenou skříň, která nabízí jak police, tak šatní i tyč i prostorný šuplík, tak prostorný pracovní stůl s praktickým nadstavcem. Všechny tyto díly najdete na našich stránkách k zakoupení samostatně, můžete tedy pokojíček zařídit přesně podle požadavků Vašich ratolestí.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Charley prs

Dětský pokoj Charley prs

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
11 515 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.