0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský pokoj pro kluka Captain 10.304

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0093-2016
Dostupnost:
nedostupné
Dětská postel: 106x109x209+37 cm
Psací stůl : 130x75x70
Nadstavec: 130x95x24 cm
Šatní skříň: 121x212x64

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 110 kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: kaštan
Výrobce: turecký
Doprava: zdarma
Povrchová úprava: lak
Prodloužená záruka: 7 let

Značkový dětský pokoj pro malého piráta

Značka to není jen vysoká kvalita s prodlouženou zárukou až na sedm let, ale značka vždy znamená i velmi originální design. V případě kolekce Captain to je nábytek s tematikou moře, lodí a pirátů. A to okouzlí nejednoho kluka, že jeho interiér může na sebe vzít právě tuto podobu jako z filmu "Piráti z Karibiku". Dětský pokoj nabízí vše potřebné, co by interiér školáka měl mít. Dětská postel má rozměr místa na spaní 90x200 cm, nechybí ani postranní menší zábrany s ohledem na to, že je určená klukovi v předškolním a školním věku. Psací stůl si můžete pořídit s nadstavcem či bez nadstavce. Ale adekvátně k věku dítěte a rozměrům interiéru zvažte pořízení nadstavce. Nabízí až překvapivé množství úložného prostoru navíc a neubere ani jeden centimetr místa v pokoji. Je to nadstavec, takže nebude na podlaze. Posledním dílem v návrhu dětského pokoje je šatní skříň. Z nabídky dílů pak ještě můžete pořídit noční stolek, nebo regál k psacímu stolu a je zde na výběr i z několika designů postele. Nechybí ani možnost pořízení přistýlky k dětské posteli, pokud zvažujete pořízení této kolekce pro dva kluky.

 

Tip Aldo: k dispozici dětská židle Delta, lze pořídit i dětské povlečení

 

Turecký výrobce jako autor designu je znám již v celé střední Evropě a nyní jeho produkty představujeme i na českém trhu. Dětský nábytek vysoké kvality s garancí na sedm let vám počáteční vyšší investici mnohonásobně vrátí. Materiálem pro výrobu dětské postele se stala mdf deska, povrchová úprava ekologickým lakem. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. V ceně postele rošt i vlajka na její přídi. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.