0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro holku Papillon-nabídka dílů

Výrobce: DME - F
Kód: DME0020-2015
Předpokládaný termín:
3-4 týdny
Doprava zdarma
Dětská postel: 110x67,5x202,8 cm
Noční stolek: 45,2x43,1x36
1 074 Kč
Komoda: se zrcadlem-84,7x97,2x50,1
Psací stůl : 100,7x95,7x50,1
Šatní skříň 2D: 93,3x182,8x51,5

Parametry produktu

Nosnost: postel 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Růžový dětský pokoj, sen každé malé i větší slečny

Francouzský výrobce v kolekci dětského nábytku Papillon představuje velmi elegantní řešení pro vybavení interiéru dětského pokoje holky či větší slečny. Design je opravdu "holčičí" a návrh sestavy dětského pokoje, který uvádíme potěší snad každou slečnu. Spojení tmavé a světlé růžové s bílým odstínem, design v pověstném francouzském stylu plným romantiky. V nabídce dílů dětského nábytku této kolekce nic nechybí pro zařízení dětského pokoje školačky či studentky. Postel nabízí rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm, psací stůl je dostatečně velký. Co však udělá velkou radost každé dospívající slečně je toaletní stolek, který je vytvořen umístěním zrcadla nad komodu. Zrcadlo, ale již větší, samozřejmě nechybí ani na jednom z křídel šatní skříně. Vše je promyšleno do detailu tak, aby vaše slečna byla jako princezna v pohádce, nebo se tak alespoň cítila.

 

Francouzský výrobce na náš trh nepřináší jen kvalitní zpracování, ale také důmyslný design, který osloví především rodiče holek a slečen. Materiálem pro výrobu nábytku se stal laminát s tloušťkou desek 15,18 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Nabídka dílů dětského nábytku Papillon

V nabídce samostatných dílů na výběr máte několik možností pro sestavení vašeho dětského pokoje. Finální podoba dětského pokoje vaší slečny pak může být zcela jiná. K dispozici je rovněž rozměrově větší šatní skříň, třídveřová, která je vhodná už pro větší slečny. Na fotografii návrhu dětského pokoje jsme využili dvoudvéřové provedení šatní skříně.

 

Skříň 2D - levá část šatní tyč, pravá část tři police
Skříň 3D - levá dvoudílná část šatní tyč, pravá část tři police
Zrcadlo - jako toaletka, můžete umístit nad komodu, ale i psací stůl

 

Nabídka dětských pokojů pro holku je velmi široká a je rozdělena pro rychlejší orientaci dále ještě na pokoje bílé a růžové. Důvod je velmi jednoduchý, tyto dva odstíny jsou nejčastěji pořizovány právě pro vybavení dětského pokoje slečny.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 27 876 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.