0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro holku Mila II-2510

Výrobce: PRS
Kód: PRS0035-2016
15 753 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Dětská postel: 96x82x203 cm
Noční stolek: 33x41x40 cm
Nadstavec: 105x90x17 cm
Komoda: 78x77x40 cm
Regál: 32x146x30 cm
Šatní skříň: 94x181x50 cm
Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 90x190/90x200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialková-bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj pro holku v tradičním odstínu

Nabídka francouzského výrobce designu určeného pro malé i větší slečny patří vždy k nejoblíbenějšímu. Ani letos tomu asi nebude jinak. Kolekce dětského nábytku Mila nabízí jak samostatné díly, tak sestavy dětských pokojů v tradičních dívčích odstínech. V kolekci Mila padla volba na fialkovou a bílou a tím dětský nábytek získal dávku elegance. V návrhu sestavy dětského pokoje chybí psací stůl, ale i ten samozřejmě v nabídce dílů najdete. Celý dětský pokoj je koncipován tak, aby poskytl dospívající dívce, ale i školačce dostatek úložných prostorů a přitom ponechal možnost vybavení i malých interiérů. Dětská postel nabízí malý šuplík na vysunutí, z kterého se po opětovném zasunutí vytvoří jakási zábrana. V záhlaví postele je i praktický nadstavec, který slečna může využít na knížky. Navíc je zde i noční stolek. U skříně samozřejmě nesmí chybět zrcadlo a její úložné prostory jsou doplněny praktickým regálem. To vše pomyslně uzavírá komoda s šuplíky, která už jen málokdy v dětském pokoji chybí.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu i bezpečnost vašeho dítěte. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt, nadstavec a šuplík v ceně postele. Doprava zdarma.

 

 

Jak vybavit dětský pokoj slečně?

Vše co na našem návrhu vidíte, můžete pořídit také v dílech. A jsou zde rovněž díly, které v návrhu chybí. Například kolekce Mila nabízí také psací stůl jak jsme zmínili, nebo levnější variantu postele bez nadstavce. Můžete pořídit do dětského pokoje také polici na zavěšení a komodu. Dětský pokoj v sestavení jak vidíte na fotografii je způsobem, jak vybavit opravdu malý dětský pokoj dospívající slečně. A díly, které jsme do návrhu zařadili uvádíme v krátkém přehledu.- dětská postel v ceně s roštem pro matraci 90x200, ale i 90x190 cm
- nadstavec za posteli
- šuplík v podobě zábrany po jeho zasunutí
- šatní skříň se zrcadlem 
- praktický regál na učebnice 
- komoda s šuplíky
- noční stolekParisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.