Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro holku - kolekce Sleep

Filtru neodpovídá žádná položka.

Jeden z možných návrhů, jak lze sestavit jednoduše dětský pokoj pro holku tak, aby v daném interiéru nic nechybělo. Oblíbená dětská postel Sleep se sadou dvou šuplíků, kterou však lze pořídit i bez nich. Psací stůl by neměl chybět a pro navýšení úložného prostoru najdete v návrhu i komodu. A kdo chce a především má ještě trochu toho místa, tak již stačí pro úplnost umístit šatní skříň, nebo navíc nějaký ten šikovný regál. Nabídka francouzského výrobce dětského nábytku, který patří k velmi oblíbeným i praktickým.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.