Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský regál pro holku Elisa

Výrobce: Gaut
Kód: GA0023-2015
Dětský pokoj francouzského výrobce vaši malou slečnu rozhodně osloví. Spojení odstínů bílé a lily, možnost vytvoření toaletního stolku.
nedostupné
4 580 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá-lily
Výška (cm): 194 cm
Šířka (cm): 50 cm
Hloubka (cm): 37 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj pro holku s francouzskou elegancí

Pokud potřebujete zrovna zařídit, nebo plánujete vybavit dětský pokoj vaší slečně, máme pro vás inspiraci v podobě dětského nábytku z kolekce Elisa od francouzského výrobce. Příjemné a jedno z nejoblíbenějších spojení odstínů bílé s barvou lily, elegantní design s francouzským šarmem a široký výběr z nabídky samostatných dílů. Nechybí zde možnost ani zařízení toaletního stolku, kdy k psacímu stolu můžete pořídit zrcadlo. Dětská postel nabízí místo na spaní pro matraci 90x200 cm a možnost pořízení šuplíku, který lze využít jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku. V kolekci je k dispozici i postel pro větší slečnu s místem na spaní 120x200 cm. Další díly jsou můžeme říci tradiční, nechybí komoda, šatní skříň, regál a noční stolek.

 

Francouzský výrobce klade důraz na bezpečnost a vysokou kvalitu. Hrany dětského nábytku jsou zaobleny, nejsou ostré. Některé z hran mají zakončení systémem abs. Výrobce nabízí prodlouženou záruku na 36 měsíců. Materiálem je laminát od 18 do 22 mm. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v ceně postele, velikost místa na spaní 90x200 cm. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj musí být především kvalitní

Nábytek pro děti, ať už pro holku, nebo pro kluka od francouzského výrobce je dobrá volba. Značkový nábytek s certifikací je tou nejlepší zárukou vysoké kvality a detailního zpracování. Nezapomínejte ale ani na doplňky, jako je třeba matrace. Protože bez kvalitní matrace je kvalita postele bezvýznamná. Psací stůl nabízí velkou pracovní plochu navíc s odkládací policí po celé jeho šíři. Učení je pro vaši holčičku s tímto psacím stolem velmi pohodlné.

 

Na daných dílech dětského nábytku můžeme vidět i barokní, velmi elegantní prvky. Design, který osloví především malé slečny s romantickou duší. Návrh dětského pokoje se nám jako řešení interiéru pro menší, ale i větší slečnu velmi líbí.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Studentská postel pro holku Elisa

Studentská postel pro holku Elisa

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
od 8 801 Kč

Alternativní zboží

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Předpokládané doručení k vám do 3 týdnů
od 26 609 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu