Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro dvě i tři holky, Ocean - Noa rosa

Dětský pokoj pro jednu holku, dvě holky, ve spojení s postelí Noa i pro tři holky. Posouváme design blíže k vašim potřebám

Představujeme vám řešení dětského pokoje pro vaše princezny, školačky i studenty. V hlavní roli našeho návrhu sestaveného z dílů nábytku španělského výrobce jsou rozhodně dětské postele. Máte tak několik možností pro vybavení dětského pokoje dle typů postelí, které zvolíte. Pokud pořídíte dětskou postel s přistýlkou, máte řešení místa na spaní pro dvě holky, pokud k této posteli navíc pořídíte v identickém designu postel z kolekce Noa, máte tak rázem dětský pokoj pro tři holky, který je vhodný i pro vybavení velmi malého prostoru

Samozřejmě že návrh, který představujeme můžete využít i pro řešení dětského pokoje jedné dívky a přistýlku můžete využívat jen pro občasné přespání kamarádky, nebo někoho na hlídání vaší holčičky. Možností je zkrátka celá řada a díky důmyslnému designu může i ten nejmenší dětský pokojíček vypadat úžasně.

Vaše možnosti jsou nekonečné a především bydlení je efektivní

  • v ceně dětské postele je vždy police na stěnu a samozřejmě rošty

  • dětskou postel s přistýlkou lze využít ke spaní jedné či dvou děvčat

  • přistýlku můžete využívat jen k občasnému přespání

  • spojení postele Ocean a Noa nabízí řešení spaní pro tři děti

  • psací stůl lze spoji pouze s postelí s přistýlkou

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.