Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro dvě děti s jednou postelí

Jak zařídit dětský pokoj pro sourozence, pro dvě děti, tak na toto téma jsme napsali již celou řadu článků, dali jsme vám několik rad a tipů. Ale dnes se opět k otázce vybavení dětského pokoje pro dvě děti vrátíme, jelikož francouzský výrobce letos představil další, velmi zajímavé designy patrových postelí. A tak nám to nedá vám je blíže představit. Design, či spíše řešení postelí určitě stojí za pozastavení. Můžeme říci, že dnes vám představíme zcela nový způsob řešení patrové postele, které je velmi originální a praktický.

 

                           Patrová postel Stim

 

 

Patrová postel není jen místem na spaní

Jako první si vám dovolíme představit patrovou postel Stim, u které výrobce klade důraz především na množství úložného prostoru. A tak součástí patrové postele je spoustu odkládacích polic, ale také třeba dvoudvéřová šatní skříň. Nejvíce však zaujme umístění, či rozmístění lůžek, která nejsou v jedné poloze, tedy horní lůžko není ve stejné úrovni jako dolní. Lůžka jsou nesouměrná a dolní lůžko více zasahuje do prostoru. A právě z důvodu nepravidelného rozmístění lůžek vniklo místo pro dvoudveřovou šatní skříň. U postele nechybí ani šuplík jako úložný prostor, koncept celé patrové postele dává každému z dětí vlastní soukromý prostor. Třeba i policemi pro odložení knížek, či hraček u každého z lůžek. Celková délka patrové postele je 280 cm  a délka jednoho lůžka 207 cm. Pokud máte v dětském pokoji délku jedné stěny odpovídající celkovému rozměru postele, její pořízení se určitě vyplatí. Moderní, velmi příjemný design ocení i vaše děti. Dětský pokoj bude určitě netradiční a díky designu patrové postele a především jejím úložným prostorům zůstane více volné plochy na hraní.

 

Oblíbené jsou patrové postele s možnosti sestavení několika způsoby. Trendem posledních měsíců je u řady designérů pomalu opouštět využití typických dětských odstínů jako je například kombinace bílé s růžovou či modrou a spíše se přiklání můžeme říci i dětského nábytku k "dospěláckým" odstínům. Takovým příkladem použití odstínu a to v duchu industriálního designu je i patrová postel Move. Odstíny, které budou reprezentovat vaše děti i v době, kdy už budou větší. Kombinace světlého dubu s grafitovou, až téměř černou barvou je velmi elegantní a patrové posteli rozhodně sluší.

 

Patrová postel Move    Patrová postel Move, druhý způsob sestavení

 

Patrová postel do malého interiéru

Jste příznivci řešení dětského pokoje sourozenců pomocí patrové postele, ale místnost určená pro vybavení pokoje dětem je velmi malá? I na tento problém v letošních nových kolekcích francouzský výrobce myslel a jako první přináší návrh dětské patrové postele "rohové". Ano, slyšíte správně, tak jak můžete najít a není to nic neobvyklého, rohové psací stoly, i patrové postele dostaly svůj prostor v tomto úsporném na místo řešení. Patrová postel Bibliobed je můžeme říci velmi originální a určitě revoluční design pro řešení místa na spaní dvou dětí.

 

     

 

Pokud jste rodiče dvou dětí určitě už víte, jak těžké je zařídit dětský pokoj tak, aby nebyl přecpán nábytkem. Je třeba pečlivě zvážit, které díly nábytku a jaké do pokoje pořídit. Především v malém interiéru méně znamená více. A pořízením patrové postele s lůžky do pravého úhlu můžete ušetřit značnou část prostoru v dětském pokoji.

 

                                                                 Dětský pokoj s patrovou postelí Bibop

 

Pokud vás design patrové postele oslovil a zvažujete další díly nábytku v identickém designu, můžete vám doporučit dětský nábytek Folk, který je vhodný pro spojení s patrovou postelí. Řešení francouzského výrobce můžeme jen našim zákazníkům doporučit.