Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro dvě děti, když není místo

Stále stejný problém, který má většina z nás. Jak vybavit, zařídit dětský pokoj pro dvě děti, když máme k dispozici jen tak málo místo? Řešení dětského pokoje v panelákovém domě, to je úkol mnohdy nadlidský, ale nejen v něm. Také řada činžovních či rodinných domů nemusí mít nutně k dispozici velké místnosti. V každém případě dnes, jako už tolikrát, si zase něco povíme o tom, jak zařídit malý dětský pokoj dvou dětí, když zápasíme s každým centimetrem. A proč opět tomuto tématu věnujeme v našem povídání prostor? Důvodem je nabídka nových designů dětského nábytku francouzského výrobce. A opět je to řada efektních, multifunkčních dílů, které pomohou vyřešit problém s nedostatkem místa.

 

Dětský pokoj pro dva rošťáky

Pokud chcete ušetřit v dětském pokoji místo, pak určitě upusťte od pořizování dvou samostatných, klasických lůžek. Dnešní nabídka to je řada multifunkčních designů a především pak pořízením multifunkční postele, nebo dětské patrové postele, máte možnost ušetřit v interiéru nejvíce. Rozhodnutí, jakou postel pořídit už necháme na vás. Můžete také postele kombinovat, třeba jednu klasickou s multifunkční, lze také pořídit patrovou postel až pro tři děti. Dětský pokoj pro malé rošťáky by ještě navíc měl být v jim odpovídajícím designu. A naše návrhy. V podobném duchu jako na našich ilustračních fotografiích.

 

        

Postel Bibop patrová, pro dvě, nebo tři děti

 

Našimi návrhy jsme se snažili ušetřit místo klukům na hraní. Multifunkční postele nenabízí pouze místo na spaní, ale jejich součástí je psací stůl, odkládací police, nebo komoda. Patrová postel vám nabídne až tři místa na spaní pokud využijete šuplík jako přistýlky, nebo dvě místa na spaní, pokud využijete šuplík jako úložný prostor. Přírodní odstín v kombinaci s oranžovou, červenou, nebo klasickou klučičí modrou je také vhodná varianta na vybavení dětského pokoje pro kluka či pro kluky.

 

                                         

 

 

Dětský pokoj pro dvě princezny

Samozřejmě že zde je kladen u všech kolekcí důraz na zcela jiné potřeby, které jsou u dívek odlišné. Především se výrobce přiklání k jiným odstínům a mezi ty nejoblíbenější již tradičně patří bílá, růžová či kombinace těchto odstínů. Můžeme říci, že návrhy pro malé školačky a dospívající dívky jsou také více elegantní, v mnoha případech si zaslouží i označení romantické.

 

     

 

Dalším řešením vybavení malého interiéru dětského pokoje je kvalitní postel s přistýlkou. Vhodné řešení především pro rodiče, kteří nemají důvěru v patrové postele. Šuplík v případě potřeby díky pojezdům jednoduše zasunete, což zvládne i vaše malé dítě a prostor v místnosti děti využijí na hraní. Postelí s přistýlkou je na našem portále celá řada, samozřejmě také pro kluky. A pokud přeci jen dáváte přednost tradiční úspoře místa v interiéru v podobě dětské patrové postele, i zde vás francouzský design určitě překvapí.

 

                                    

 

Dětský pokoj pro sourozence

Vůbec se nebojte kombinace různých barev. Klasickým spojením bývá v jedné místnosti růžová, modrá s doplněním bílé. i zde máme co nabídnout a to je dobře, jelikož zařídit ke spokojenosti holky i kluka jednu místnost je snad to nejtěžší. Možná více než vyřešit malý prostor.

 

  

 

Vhodnou volbou pro vybavení dětského pokoje sourozenců je také přírodní odstín, který nebude rušivým ani pro jednoho z nich. Nabídka přírodních odstínů je velmi oblíbená také z toho důvodu, že je vhodná i pro dospívající děti. Postele s přistýlkou jsou vhodným řešením v případě, kdy je mezi dětmi velký věkový rozdíl. Starší z dětí brzo rodinné hnízdo opustí a mladší dítě bude přistýlky využívat jako klasického úložného prostoru.

 

                                                     

 

Myslíme si, že dnes není těžké zařídit jakýkoliv interiér. Nabídka dokonce daleko převyšuje poptávku, ale to je jen a jen dobře. Věnujte zařízení dětského pokoje dvou dětí velkou pozornost a určitě nejděte cestou kompromisů.