Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj plný doplňků

Představujeme novou linii zařizování interiéru dětského pokoje stylovým, velmi originálním dětským nábytkem a bytovými doplňky německého výrobce. Široká nabídka vzájemně na sobě navazujících produktů vám umožní nákup od A do Z pod jednou střechou, na jednom e-shopu. Nevíte si rady jak některé věci harmonicky sladit? Využijte naší on-line poradny, kterou vede tým našich pracovníků a rádi vám zodpoví vaše otázky a poradí jak správně bydlet. Sjednotit funkčnost, praktičnost a vynikající design pro dětský pokoj je mnohdy nelehký úkol.

 

     

Velkou oblibu při zařizování dětských pokojů si získaly regály s látkovými boxy

 

 

Dokonalý svět pro naše děti

Zařizování dětského pokoje je komplikovanější především v tom, že dítě se každým rokem vyvíjí a především mění své zájmy. A především zájmy a koníčky dítěte by měly být prioritou při zařizování pokoje. Jak ovšem tuto otázku vyřešit, když se dítě narodí a své zájmy nemá vyhraněny? Dětský pokoj jako kompletní interiér nemusíte pořídit hned v prvním roce života dítěte. Postačí pořídit dětskou postýlku, někteří využijí i dětské kolébky a další nábytek postupně dle potřeb doplňovat. Nábytek Aldo drží stylové linie nábytku několit let, nemusíte tedy mít strach, že by některý segment, který k prvotnímu chcete doplnit nebyl. Novinkou na našem e-shopu, který se ve značné míře zaměřuje právě na dětské pokoje a dětské bytové doplňky je, že ve stejném designu můžete pořídit opravdu vše. K dětskému nábytku si můžete vybrat záclonky, povlečení, police, hračky, lampičky ale například i potřeby pro maminky jako například stylové kabely na potřeby pro malé miminka. Nákup pod jednou střechou vám ušetří spousty času a vše můžeme velmi jednoduše sladit.

 

Látkové boxy Winny oživí interiér dětského pokoje

 

Věříme, že netradiční kolekce určená nejen pro děti, ale také maminky vás mile překvapí. Nová linie, nový design, nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje. Dětský nábytek a dětské doplňky nejen pro děti jsou cenově náročnější, vyznačují se však bezkonkurenční kvalitou a originalitou. Pouze na nábytku Aldo!!