Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj od narození až do dospělosti?

Na našem portále najdete velmi kvalitní, certifikované dětské pokoje francouzského výrobce Gautier. Na první pohled se vám možná bude zdát cena příliš vysoká, ale....Cena uvedená za dětský pokoj, či dané samostatné díly k výběru je vysoká opravu jen na první pohled. Nemluvě už o kvalitě, kterou právě francouzský výrobce nabízí. Cenu za sestavu dětského pokoje můžete vydělit nejméně dvěma. Proč? Například v kolekci Nils lze dětskou postýlku díky velmi snadné a především její možné demontáži, v pozdějším věku dítěte přeměnit na klasickou dětskou postel a pozor, to až v rozměru 90x200 cm. S ohledem na skutečnost, že také další díly nábytku pořízené pro miminko vám pro vybavení dětského pokoje školáka, či studenta zůstanou, je opravdu cena za dětský pokoj vysoká?

 

     

Na našich dvou fotografiích vám názorně zobrazujeme přeměnu dětského pokoje pro miminko na dětský pokoj pro studenta. Jediné, co vlastně budete muset v pozdějším věku pořídit je matrace pro klasickou postel a psací stůl. Počítejme tedy spolu. Na kolik vás příjde dětský pokoj pro školáka pořízením psacího stolu a větší matrace? A pořád to není všechno, co v kolekci Nils můžete vytěžit. Až vaše miminko odroste dětskému pokoji, nemusíte složitě uvažovat, kam s dětskou postýlkou, která je po třech letech užívání jako nová. Známým, na aukci, do bazaru? Ne, šikovný tatínek ji přemění na dětskou postel. A nezapomeňte, že kolekce dětského nábytku Nils patří do skupiny produktů s prodlouženou zárukou na tři roky.

 

                                        

 

S ohledem na využití sestavy až do dospělosti, výrobce velmi vhodně zvolil také odstín dub šedý, který bude příjemný i náctiletému dítěti. Nic růžového, modrého, pohádkového, vše je velmi elgantní. Interiér dětského pokoje pak velmi levně můžete měnit bytovými doplňky a dekoracemi, dle daného věku dítěte. Tak co? Souhlasíte s námi, že dětský pokoj, i když je značkový, je levný díky maximálnímu využití po mnoho let?

 

  

 

A navíc máte záruku spokojeného nákupu díky jakostní značce Gami a řadě certifikátů. Dětský pokoj také není vyrobený z lamina, ale kvalitní mdf desky se zakončením hran abs systémem. A my, jako internotový prodejce, vám nábytek již řadu let navíc vozíme zcela zdarma v rámci celé republiky. Zvažte před výběrem dětského pokoje vše pro a proti, nenechte se zlákat nabídkou příliš podezřele levného nábytku, navíc s využitím daných dílů pouze do 3 - 4 let. I takové řešení, jako je kolekce Nils, patří k cenově dostupným, především s ubíhajícími léty, kdy nábytek využíváte.