Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj od nábytku, doplňky až po montáž

Pokud chceme, aby zákazníci na našich stránkách byli spokojeni, měli by jsme přinášet do nabídky nejen samotný nábytek. To je pouze zlomek zařizování daného interiéru. prodej nábytku to jsou také bytové doplňky, které by měly ladit s interiérem či vybavením dětského pokoje, o kterém bude dnešní povídání. Prodej nábytku, to jsou také služby, které uzavřou podstatu nákupu z pohodlí domova pod jednou střechou. Pokud si u nás vyberete dětský pokoj, lze tematicky vhodně zvolit také doplňky jako například dětské povlečení a řadu dekorací, nechybí ani kompletní nabídka výbavičky pro miminko. Nábytek a doplňky vám společnost nábytek Aldo přiveze zcela zdarma, včetně výnosu do patra, za který se u nás již také několik let nic neplatí. 

Dětský pokoj a doplňky pro holku

V nabídce dětských pokojů pro holku a dekorací či dětských potřeb pro holku samozřejmě převládají odstíny bílá a růžová. Dokonce jsme vytvořili kategorii dětských pokojů v bílém a růžovém provedení. Pokud tedy máte jasnou představu o odstínu, nemusíte u nás nic složitě hledat, stačí třeba vybírat v kategorii růžových dětských pokojů. Nabídka je velmi široká a kromě nábytku si u nás můžete vybrat dětské povlečení, baldachýn nad postel, domečky, ale třeba i plyšáky.

           

Dětská postel Tobo     Dětský pokoj Biotiful

 

Do každého dětského pokoje patří také kvalitní dětská židle, která by měla mít nastavitelnou výšku sedáku a anatomické tvarování. I židle do dětského pokoje pro holku lze vybrat v oblíbeném růžovém provedení. V nabídce jsou také velmi oblíbené regály s růžovými látkovými boxy, které patří k cenově velmi dostupnému řešení nedostatku úložných prostorů.

 

Dětský pokoj Bo7 pro dvě slečny     Patrová postel B s psacím stolem

 

Detaily tvoří celek a při zařizování interiéru dětského pokoje to rozhodně platí. Nezapomínejte však na úsloví, že méně někdy znamená více. I tímto pravidle je dobré se řídit. Nabídka například dětského nábytku v růžovém odstínu je sice široká, ale interiér, pokoj dětí by měl být zařízen tak, aby zůstalo ještě místo na hraní. Také i příliš růžové je prostě někdy příliš a je dobré růžový odstín vždy zjemnit třeba zrovna bílým. Na našich stránkách také můžete čerpat inspiraci z návrhů dětských pokojů na fotografiích od předních evropských výrobců.

 

Dětský pokoj a doplňky pro kluka

I zde je nabídka velmi široká a rozhodně nezaostává za nabídkou nábytku a doplňků pro holku. Dětský pokoj pro kluka to je samozřejmě možný výběr ze zcela odlišných odstínů, nechybí samozřejmě tradiční modrá. Témata princezen se mění na piráty, automobilové závodníky, nebo dokonce požárníky. Ke každému dětskému pokoji lze zvolit vhodné dětské povlečení a další řadu doplňků, která je stejná jako pro holky, liší se opravdu jen odstíny.

   

Dětská postel multifunkční Finland     Dětská postel pro dva kluky Matt

 

Velkým tématem a snad nejoblíbenější zábavou kluků je lego stavebnice. Tou se nechal například inspirovat francouzský výrobce a v nabídce najdete kolekci dětského nábytku Brick, která lego kostky využívá v návrhu designu. Nechybí však ani dětské postele z masivu, které malým klukům díky látkovým domečkům umí poskytnout útočiště. A pro opravdové neposedy můžete třeba pořídit dětskou postel s klouzačkou.

 

    

 

Vše lze příjemně sladit do harmonického celku. Jak interiéry pro holku, tak pro kluka. A pokud máte dvě děti a je to holka s klukem, nechybí ani řada neutrálních designů třeba v oranžovém, nebo zelenkavém provedení. Často se využívá také bílý nábytek pro dětský pokoj sourozenců a doplňky třeba v růžovém a modrém provedení. Věříme, že naše nabídka vás osloví včetně nabízených služeb pro naše zákazníky.