0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Noe P91.01 - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA004-2014
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postýlka: 75x89x144
Šatní skříň: 87x186x59
Komoda: 95x90x45
Přebalovací pult: 60x97x77
1 875 Kč
Police: 72x38x24
1 391 Kč

Parametry produktu

Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: šedý dub-bílá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný dětský pokoj pro miminko Noe

Návrh dětského pokoje pro miminko z kolekce Noe, nabízí vše potřebné co po narození dítěte můžete potřebovat. A také řadu výhod navíc. Kolekce Noe patří do skupiny nejen certifikovaného nábytku pro děti, ale také do skupiny jakostního, značkového nábytku Gami. Co víc si přát jako záruku spokojenosti před pořízením dětského nábytku.

Francouzský výrobce, který je autorem návrhu, klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. S kvalitou souvisí také materiál a jeho opracování. Pro dané díly kolekce Noe bylo použito mdf desky (nesrovnatelné s laminem), která má zakončení hran pomocí abs systému. Díky vysoké kvalitě a řadě certifikátů, výrobce nabízí rovněž prodlouženou záruku a to až na 3 roky. Nabídka nábytku na našem portále s prodlouženou zárukou je stále rozšiřována.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Praktické řešení interiéru pro miminko i maminky

Kolekce Noe má, či lépe řečeno nabízí, hned několik výhod. Dětskou postýlku můžete v pozdějším věku dítěte rozložit na klasickou postel. Obě varianty nabízí místo na spaní o velikosti 70x140 cm, ale klasická postel je bez posuvných bočnic.

Dítě se tak lépe a pozvolna připraví na přechod z postýlky na postel, když nemusí hned spát ve velké posteli o rozměru 90x200 cm.

Klasická postel, která vzniká demontáží postýlky a přidáním postranní bočnice na zpevnění je také nižší. Než se tak dítě naučí spát ve velké posteli, přechod je zcela jistě bezpečnější alternativou. Ve stručném přehledu pak uvádíme základní parametry dostupných dílů kolekce Noe.

 

- dětská postýlka s místem na spaní 70x140 cm
- dětská postel s místem na spaní 70x1400 cm
- pro obě varianty rošt v ceně postele (v postýlce 2 polohy roštu)
- komoda (skříňová část 2 police)
- přebalovací pult ke komodě s možností pevného umístění
- police s možností zavěšení na stěnu (praktické, dekorativní)
- šatní skříň ( levá část 4 police, pravá část 1 police a šatní tyč)

 

Odborníky je řešení komody s pevným umístěním přebalovacího pultu považováno za jedno z nejvíce bezpečných pro miminko. V pozdějším věku dítěte lze samozřejmě pult bez poškození komody demontovat. Ale také tím, že pult je umístěn na komodě, může nabídnout vlastně dostatečnou výšku. Maminky se tak nemusí moc sklánět, což zamezuje bolesti zad a také přidává na bezpečnosti při přebalování. Navíc pult na komodě nabízí také pohodlí v tom slova smyslu, že máte vše hezky při ruce.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.