Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj nejen pro miminko, ale i školáka

Pro vybavení dětského pokoje miminka máte několik možností. Někteří se také můžou rozhodnout třeba jen pro pořízení dětské postýlky do ložnice a vybavení dětského pokoje odložit až na pozdější dobu. Pokud ale chcete mít před příchodem miminka na svět vše připraveno, pak se určitě pustíte do zařizování celého dětského pokoje. A i zde máte několik možností. Můžete pořídit sestavu určenou pro miminko jen do tří let věku dítěte, nebo sestavu s rozkládací dětskou postýlkou na klasickou postel, kterou využije vaše miminko od narození až do čtrnácti let. Úspora oproti klasickým postýlkám je značná a to i přesto, že počáteční investice za takto důmyslnou postýlku je samozřejmě vyšší. Dnes se takovým sestavám budeme věnovat. Představíme vám návrhy dětských pokojů a především dětských postýlek, které už nebudete muset po třech letech používání dále někde prodávat či darovat za odovoz. Nic takového, postýlku bude vaše miminko stále využívat.

 

Rozkládací dětská postýlka, to je řada možností 

Je to řada možností a především velká finanční úspora. V podstatě díky možnosti rozložení postýlky na klasickou dětskou postel můžete přejít z dětského pokoje pro miminko rovnou na dětský pokoj pro studenta. Minimálně tak ušetříte za pořízení jednoho dětského pokoje pro školáka. Tento mezistupeň lze zcela přeskočit. Pouze musíte v době, kdy vaše miminko začne být dítě školou povinné, pořídit psací stůl. Ale většina kolekcí nábytku pro miminka nabízí i sestavy pro školáky a studenty, máte tak možnost i psací stůl zajistit v identickém designu. Ale rozhodně pro lepší představu bude ukázat takovou přeměnu pokoje pro miminko na pokoj pro školáka na ilustračních fotografiích.

 


   

 

Je to jako přeměna vizáže před a po, myslíme s nadsázkou. První fotografie ukazuje řešení pro miminka a to do tří let. Postýlka má rozměr místa na spaní 80x130 cm a disponuje i šuplíkem, který lze využít jako přistýlky pro matraci 80x180 cm, nebo můžete využít také jako klasický úložný prostor. Dále postýlka nabízí místo na umístění přebalovací podložky, kdy přímo pod místem na přebalování máte komodu s šuplíky, z druhé strany pak komodu s policemi. Vše můžete mít hezky po ruce. Na druhé fotografii je již postýlka po jejím rozložení. Když postýlku rozložíte nezískáte jen klasickou dětskou postel s rozměrem místa na spaní 80x180 cm, což je adekvátní velikost pro dítě do třinácti až čtrnácti let, ale získáte i dvě komody. Ty byly původně umístěny po stranách postýlky a vytvářely prostor pro přebalování miminka. Jedna komoda s třemi šuplíky a druhá s policí, které jsou na fotografii umístěny vedle postele po levé straně. A samozřejmě i u dětské postele již v po rozložení postýlky, uplatníte také šuplík. V nabídce dílů konkrétně této kolekce Cotton je pak i klasická, větší komoda, šatní skříň, police na stěnu a další doplňky a dekorace. Kolekce Cotton v bílém odstínu a jednoduchém designu je řešením jak pro holčičky, tak chlapečky. Oproti tomu kolekce dětského nábytku Romantic na dalších fotografiích je vhodná díky stylovému, rustikálnímu designu spíše jen pro holčičky, také díky dekoracím v růžovém provedení.

 

                                  

 

Systém je zcela stejný, jako jsme představili u první kolekce Cotton. Ale dětský nábytek z kolekce Romantic je díky rustikálním prvkům určen holčičkám. Na ilustrační fotografie můžete vidět také velmi stylové růžové stropní osvětlení či lampičku, lze pořídit baldachýn i designový koberec a to vše ve světle růžovém odstínu. V kolekci Romantic najdete i třídveřové provedení šatní skříně, regál na knížky a učebnice a v identickém designu psací stůl. To znamená, že po přeměně postýlky na postel do pokoje pořídíte pouze zmiňovaný psací stůl v identickém designu. A až vaše holčička i klasické dětské posteli odroste a bude už z ní náctiletá dívka, můžete v identickém designu pořídit v kolekci Romantic studentskou postel. Skříň, šuplíkovou komodu, dvě menší komody získané rozložením postýlky tak budete využívat od narození až do dospělosti vaší holčičky. Když se nad touto skutečností zamyslíte, pak počáteční vyšší pořizovací cena se vám rozhodně vrátí. 

 

                                                         

 

Multifunkční designy dětského nábytku se stávají velmi oblíbenými a to především pro finanční úsporu. Dnes je zcela běžné, že můžete pořídit nábytek pro miminko až do jeho dospělosti. Nábytek je navíc velmi kvalitní a tak nemusíte mít obavy, že dlouhá léta jeho užívání jeho vzhled nějakým způsobem změní.