0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Nature P31 - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA0057
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postýlka: 77x86x145
Šuplík pod postel: 140x15x62 cm
Šatní skříň: 120x194x59
Knihovna: 72x164x46
Komoda: 103x89x46
Přebalovací pult: 103x96x76
Regál: 29x87x35

Parametry produktu

Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: norský šedý dub
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Nature P31 s postýlkou na rozložení

To, co přitáhne na první pohled vaší pozornost u této sestavy, bude zcela určitě netradiční odstín v hřejivé atmosféře norského šedého dubu. Kolekce nábytku pro miminko Nature nabízí nové, zcela netypické zpracování s velkým důrazem na propracovanost detailu. Materiál mdf desky patří k velmi kvalitním, navíc je zakončen systémem abs a na dětském nábytku rovněž nenajdete žádný ostrý roh.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich dětí, což dokládá nejen značkou Gami, ale také několika certifikáty. To vše samozřejmě přispívá ke spokojenému nákupu.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Pro miminko je nejdůležitější dětská postýlka

Proto se také dětské postýlce budeme věnovat detailněji. Kolekce Nature nabízí dvě varianty postýlky a to s šuplíkem jako úložným prostorem, nebo bez šuplíku. První půl rok svého života miminko prospí, proto výběr kvalitní postýlky a kvalitní matrace by měl prioritní. Velmi tak můžete ovlivnit zdravý vývoj dítěte. Co je na dětské postýlce velmi praktické je fakt, že v pozdějším věku dítěte ji můžete rozložit na dětskou postel. Pro vybavení dětského pokoje vám tedy bude chybět pouze psací stůl.

Mnozí rodiče také před narozením miminka pořizují "jen" dětskou postýlku pro umístění většinou do ložnice. A to ze dvou důvodů. V dětském pokoji je již starší dítě, nebo i když čekáte první dítě, chcete zařídit dětský pokoj později, třeba před začátkem školy. Proto také jako prodejci vždy uvádíme nábytek s možností výběru samostatných dílů a pro kolekci Nature díly představujeme níže.- dětská postýlka pro matraci 70x140 cm, včetně roštu 
- klasická dětská postel pro matraci 90x190 cm, rozložením postýlky
- šuplík pod postel, či postýlku
- šatní skříň s policemi
- komoda skříňová
- přebalovací pult, bezpečné řešení přebalení miminka
- regál ke komodě jako praktický odkládací prostor
- vysoká knihovna vedle šatní skříněDětská postýlka samozřejmě polohovatelný rošt a posuvnou bočnici. Její celkové zpracování, ostatně jako všech dílů, nejlépe ukáže návod k montáži v elektronické podobě, který v parametrech přikládáme.

Přebalovací pult se upevňuje pevně na komodu, jeho bezpečnost je maximální.  Všechny díly, včetně šuplíku, uvádíme jako samostatné položky, abyste nemuseli pořizovat to, co nebudete potřebovat. Francouzský výrobce opět nezklamal, elegance a kvalita provází všechny jeho kolekce. Jako prodejci pro zpříjemnění nákupů přidáváme dopravu a vynášku nábytku do patra zdarma.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.


Dětská postýlka pro miminko    

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postýlka Nature P31.602

Dětská postýlka Nature P31.602

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
16 291 Kč
Dětská postýlka Nature P31.602-400

Dětská postýlka Nature P31.602-400

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
20 958 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.