Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj může vyjadřovat i to, co dětí mají rády

Dětský nábytek je kategorií, kde opravdu mohou designéři popustit uzdu své fantazii. Dětský pokoj je místnost, kde pastelové barvy určitě mají své místo. V dnešní době v dětském pokoji můžete díky důmyslným designům vytvořit "tématicky" téměř vše. Baví vaší ratolest autíčka? Proč mu nepořídit postel právě ve tvaru auta, nebo ještě oblíbenější variantě formule. Vaše princezny sní o životě na zámku? V nabídce dětských pokojů pro holky najdete řadu romantických designů, kdy se malé slečny mohou cítit v záplavě růžového, fialkového a bílého odstínu opravdu jako princezny. Tématické dětské pokoje jsou nedílnou součástí naší nabídky. Zájem o ně je velký a s ohledem na poptávku výrobci přinášejí stále nové a nové návrhy designů. Dnes vám chceme představit dětský pokoj pro kluky, kteří milují lego. A to jsou vlastně téměř všichni. 

Dětský pokoj si lze vybrat tak, aby dítě bylo spokojené

Látka kolem lůžka, baldachýn, tematicky zaměření na holky, zkrátka dětská postel, která vykouzlí úsměv na tvářičce každé malé princezny. Jednou z desítek variant je dětská postel s jarními motivy, látkou pod lůžkem, kterou vaše holčička využije nejen na hraní, ale prostor pod lůžkem lze využít i jako klasický úložný prostor, kde v dětském pokoji rychle schováte vše, co by nemělo být na očích. Dětská postel, pokud vás osloví, může být doplněná dalšími látkovými dekoracemi a všechny tyto možnosti vždy najdete na našich stránkách pod názvem Pino grey. K dětské posteli tak můžete pořídit třeba ještě kapsáře na zavěšení. Jak jsme zmínili, možností je nekonečné množství a to nejen pro holky, ale rovněž pro kluky.

 

         

 

Z praktického hlediska, co bude zajímat především vás rodiče, je možnost umístění schůdků na levou i pravou stranu, snadná a rychlá montáž, která je dána především kvalitním materiálem a logickým designovým návrhem. Hranoly postele v rozměru až 7x7 cm, desky v tloušťce až 3,5 cm, povrchová úprava ekologickým lakem až ve třech vrstvách. Především u nábytku z masívu na kvalitě správném vysušení dřeva záleží.

Vaše ratolest, či ratolesti se jistě rádi budou podílet na výběru daných dílů do dětského pokoje. Symbolika lego kostek není vyrobena z plastu, ale mdf desky a je napevno vždy spojená s daným dílem nábytku. Použitým materiálem pro výrobu všech dílů dětského nábytku v této kolekci je pak lamino s tloušťkou desek od 16 do 25 mm.
Tím výrobce docílil také požadované kvality nábytku. Například pro konstrukci postele je vždy použito lamina 25 mm, aby byla postel stabilní. Co vše máte možnost v této originální kolekci pořídit a co jako prodejci s dlouholetými zkušenostmi dále můžeme pro doplnění interiéru nabídnout, doporučit? Boxy na hračky různých odstínů z kolekce Kiddy.

 

    

 

V dětském pokoji není nikdy dost úložných prostorů a stále řešíme problém s hračkami po celém pokoji. Hračky by měly mít své místo, jen tak jsme schopni v dětském pokoji udržet pořádek. Děti by jsme měli naučit, kde hračky patří. Jako nápadité, praktické řešení nám přijdou taburety Boxy, které nabízejí jak úložný prostor, tak místo k sezení. Jsou vyrobeny z látky čímž je zamezeno zranění dítěte as díky konstrukci nabízí nosnost až 90 kg. Přitom je lze snadno přemístit a to zvládnou i děti. Za velmi nízké pořizovací náklady získáte praktický bytový doplněk do dětského pokoje. A k dětskému pokoji Brick s tématikou lego kostek se náramně dobře hodí.