Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj mnoha tváří

Pravidelní návštěvníci nábytku Aldo jistě zaznamenali velké změny na našich stránkách. Spousty nového - netradičního designu našeho holandského a francouzského partnera. A jelikož nových designů a možností je spousta, budeme vám v tomto týdnu přinášet něco málo na vysvětlení, jak jednotlivé systémy lze mezi sebou kombinovat a co vše lze vytvořit. Dnes si v článku představíme návrhy interiérů pro holky, které nabízí samostatné díly nábytku v převážné většině k sestavení dětského pokoje pro děti od čtyř let, studentského pokoje nebo pokoje pro mladé lidi, kteří ještě žijí single.

 

   

Kolekce dětského nábytku Biotiful a Lady Doll

 

Dětský pokoj v růžovém?

Samostatné díly dětského nábytku si můžete vybrat z několika barevných provedení. Černá, bílá, či jiná barva vždy v kombinaci s růžovou. Ano, příznačné pro slečny, malé i ty velké. A na naší fotografii se sami můžete přesvědčit, že ani černého odstínu se v interiéru dětského pokoje není třeba vůbec bát. Děti milují pohádky, a holčičky zvlášť. Pokud zařídíte své malé princezně pokojíček v motivu její oblíbené pohádky, určitě tím nic nezkazíte. A když ne pohádky, tak růžový odstín by neměl chybět.

 

   

Kolekce dětského nábytku Lovely Light a Butterfly z masivu


Dětský nábytek v naší nabídce je převážně v bílé barvě, ale do popředí se dostává i stále modernější černý nábytek. Nábytek je často v kombinaci s růžovou či fialovou barvou, což dodává nábytku pro holky romantický vhled. Nedílnou součást holčičích pokojů tvoří toaletní stolky, bez kterých se žádná malá slečna neobejde. Skříně pro holky bývají často rozměrově větší a vybaveny zrcadlem. Vybrat si můžete z různých druhů nástavců či samostatných dílů, díky kterým můžete pokoj snadno měnit dle vašich představ.

Samozřejmě, děti rostou a co se jim líbí dnes, nemusí platit za rok. Aby pro vás zařízení dětského pokoje nebylo finančně náročné, ale přesto jste splnili přání vaší malé, zaměřte se hlavně na výmalbu zdí a pořízení dekorací. To se dá kdykoliv změnit, aniž byste museli pořizovat nový nábytek.

 

 

Dětský pokoj pro budoucí generace

 

  

Postel pro studenty, postel pro velmi malé interiéry, postel Space Up (Francie)

 

Tuto postel po vás bude dospívající dítě určitě loudit..Součástí postele je velké množství úložných prostorů, které vám v podstatě nahradí šatní skříň. Dalším vybavením jsou police po celém jejím obvodu, řada šuplíků a polic ve vnitřní části postele. V ceně postele je rovněž rámový, kovový rošt pro matraci o velikosti 140x190 cm, nebo 140x200 cm. Délku postele lze díky důmyslnému designu libovolně nastavit. Jsme rádi, že vám začínáme přinášet i taková řešení interiérů, která určitě najdou uplatnění i v těch nejmenších místnostech.

Autorem designu není nikdo jiný než náš francouzský partner, výrobce, který jako vždy klade důraz na kvalitu a propracovaný design do nejmenšího detailu. Materiálem návrhu postele je laminátová deska v odstínu dub baltimore. Tloušťka desek místy dosahuje až 25 mm, což jistě přispívá k samotné kvalitě postele. 
 
Doufáme, že jsme vás nabídkou dnešních řešení alespoň inspirovali. nabídky nábytku všech výrobců přináší každým rokem stále více důmyslnějších designů, které napomáhají k řešení všech typů interiérů.