0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Metis - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA0049
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postýlka: 65x88x124
Šatní skříň: 90x189x57
Komoda: 82x87x45
Regál: 28x87x22
1 996 Kč
Přebalovací pult: 60x94x83

Parametry produktu

Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Metis v nabídce samostatných dílů

Většina návrhů interiéru je na našich stránkách prezentována s možností výběru samostatných dílů. Každý rodič nejlépe ví, jaké jsou jeho prostorové a finanční možnosti pro vybavení dětského pokoje. A někteří rodiče pořizují "jen" dětskou postýlku, kterou třeba umístí do ložnice. To je nejčastější řešení, pokud již jedno dítě, starší, doma máte. Kolekce Metis nabízí hodně. Některé z vás může oslovit příjemný odstín světlého dubu ve spojení s bílou a některé především vysoká kvalita nábytku, podložená certifikáty a jakostní značkou Gami. V neposlední řadě také materiál mdf desky a zakončení hran abs systémem. A nutno také říci, že hrany jsou oblé, zamezující zranění.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Začněme tím nejdůležitějším, kvalitní dětskou postýlkou

Kvalita dětské postýlky samozřejmě záleží na materiálu a provedení, ale to vše je podmíněno kvalitní matraci. Bez kvalitní matrace je kvalita dána precizností francouzského výrobce vlastně k ničemu. Jako prodejci si dovolujeme vám nabídnout a doporučujeme pro vaše miminko matraci Baby a matraci Bambino českého výrobce.

Zcela bez výhrad je tím nejdůležitějším v prvním roce dítěte kvalitní dětská postýlka. Miminko vlastně prvních šest měsíců svého života převážně prospí. Proto věnujte výběru postýlky a matrace opravdu velkou pozornost.

 

Dětský pokoj pro miminko jako celek

 

- dětská postýlka pro matraci 60x120 cm, včetně roštu
- komoda s policemi a skříňkou
- regál ke komodě malý s policemi
- přebalovací pult ke komodě, bezpečné řešení pro přebalování
- šatní skříň, šatní tyč a police

 

Odstín zvolil výrobce neagresivní, příjemný právě miminkům, spojení přírodního dubu s bílou. Jako prodejci se vám již řadu let snažíme maximálně zpříjemnit nakupování na našich stránkách a proto vám nabízíme dopravu po celé republice zdarma, stejně jako výnos nábytku do patra. Pro snadné rozhodování také jako jediní prodejci, vždy přikládáme návod k montáži v elektronické podobě, kde můžete posoudit celkové zpraování dílů.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Dětské pokoje pro miminka    

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Little Town P69

Dětský pokoj Little Town P69

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
20 201 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.