0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský pokoj Lewis II

Výrobce: VP
Kód: VP0018-2015
Dostupnost:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Dětská postel: 97x80x205,8 cm
Noční stolek: 50x55x45
Dětská komoda: 110x90,5x57 cm
Šatní skříň: 145,5x200x59

Parametry produktu

Nosnost: 110 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: belgický
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětský pokoj Lewis má osobitý styl

Pokud hledáte pro vybavení dětského pokoje ať už holky, nebo kluka netradiční design dětského nábytku, pak kolekce Lewis belgického výrobce mezi takové rozhodně patří. Výrobce se při návrhu design nechal inspirovat mořem a přístavem a tak úchytky na nábytku jsou z hrubého lana, stejně tak je nábytek reliéfní a své přidává také bílý odstín. Nabídka samostatných dílů je velmi široká, v nabídce nechybí psací stůl, nebo také šuplík pod postel, který lze využít dle potřeb jako přistýlku, nebo i klasický úložný prostor. V našem návrhu je třídveřová šatní skříň, lze však pořídit i šatní skříň dvoudveřovou menších rozměrů. Design dětského nábytku této kolekce je rovněž velmi vhodný pro zařízení studentského pokoje.

 

Belgický výrobce kromě designu klade velký důraz i na kvalitu. Materiálem pro výrobu nábytku z kolekce Lewis se stala mdf deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Deska je navíc lakována, nejedná se o žádnou papírovou fólii. Dodání postele v dílech s nutností montáže, kterou můžete na nábytku Aldo poptat. Výnos a doprava zdarma.

 

 

Netradiční dětský pokoj, inspirace s přímořských oblastí

Celá kolekce Lewis jejichž díly jsou určeny pro zařízení interiéru dětského pokoje, je koncipována v námořnickém stylu. Nejen úchytky z hrubého lana, ale design jako takový, včetně bílého odstínu tento styl napodobuje, nebo je jím inspirován. Díly dětského nábytku jsou velmi elegantní a sestavy či návrhy interiérů příjemné. Kolekce nejvíce oslovuje starší děti, studenty a studentky. Díky bílému odstínu, který je více méně neutrální barvou, lze zařídit dětským nábytkem jak interiér dětského pokoje pro holku, tak interiér dětského pokoje pro kluka.VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský psací stůl Lewis LEBU1514

Dětský psací stůl Lewis LEBU1514

Dostupnost:
2-3 týdny
12 451 Kč
Dětský pokoj Lewis I

Dětský pokoj Lewis I

Dostupnost:
2-3 týdny
od 21 048 Kč

Alternativní zboží

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Dostupnost:
2-3 týdny
od 27 273 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.