Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Jesper - připravujeme nový odstín

Vážení zákazníci, jsme velmi potěšeni, že jeden z nejprodávanějších dětských pokojů na našich stránkách můžeme také představit v odstínu zcela novém a věříme, že rovněž stejně úspěšném. Především si myslíme, že dětský pokoj vás osloví pro kombinaci odstínů tolik oblíbených právě pro vybavení dětského pokoje holek i kluků. Autorem návrhu je španělský výrobce, který klade důraz nejen na kvalitu, ale i novodobé materiály. Návrh dětského pokoje vznikl za použití laminátové desky a povrchovou úpravou je kvalitní, poctivá dýha. Starý sytý odstín v blankytné modři, nebo temperamentní růžové nám pomalu a končí a výrobce již přinesl do nabídky odstíny nové. A na vás, zda se vám nové odstíny líbí.

 

    

 

 

Nové odstíny dětského nábytku ze Španělska

Nádherný, velmi elegantní odstín růžové, který je vhodný i pro starší slečny. Elegance je vlastně ten nejvýstižnější popis návrhu dětského pokoje pro tři slečny, který se v maximální míře soustředí na úsporu místa v jejich dětském pokoji. Při zařizování dětského pokoje je třeba počítat také s tím, že po rozmístění veškerého potřebného nábytku, musí dětem zůstat také místo na hraní. Když pořídíte sice tři samostatné postele, kdy každé z dítěte má své spaní zvlášť, je to pro děti možná příjemné, ale nezbude vám místo na ostatní nábytek.

 

    

 

Patrová postel představuje zcela nový rozměr pro zařizování interiérů dvou a tří dětí. Moderní, jednoduché a čisté linie, které interiéru dodají eleganci a nadčasovost. Trend moderního bydlení, který jako jediná společnost věnující se bytovému designu přinášíme na náš trh. Velmi dostupná cena a kvalitní zpracování. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

A nové odstíny pro kluky?

Španělský výrobce patří na našich stránkách k těm neoblíbenějším. Jeho řešení malých interiérů je opravdu unikátní a úspora místa v dětském pokoji kluků bude maximální. Dětem zůstane více místa na hraní, nebo i na další potřebný nábytek, který k patrové posteli ještě budete potřebovat. A co říkáte na nový odstín namísto blankytně modré? Nebo se vám líbí pro kluky více odstín grafitový?

 

    

 

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Nevíte si rady s výběrem patrové postele? Čtěte náš magazín plný nápadů, třeba jak "největší úsporu místa zajistí patrové postele".