Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj jako z pohádky

V posledních dnech jsme vám představili několik zajímavých novinek a věříme, že snad nejvíce vás zaujme dětský pokoj Sacha od francouzského výrobce, který představuje spojení kvality, funkčnosti a romantického designu. Provedení dětského nábytku v bílém odstínu je příznačné pro příchod malého, nového človíčka na svět. Dětské pokoje značky Gami, značka jako záruka té nejvyšší možné kvality, kterou jsme pro vás našli. A nejen to, kolekce značky Gami na našich stránkách představuje také vše potřebné do pokoje pro miminko.

 

       

Dětský pokoj od batolete po studenta

Ano, dětský pokoj máte možnost pořídit a vybrat si jednotlivé díly tak, že opravdu není třeba, až novorozeně odroste dětské postýlce dál pořizovat nový pokoj pro studenta. Dětskou postýlku představujeme v rozměru 60x120 cm, nebo 70x140 cm, velikost, kterou až dítě povyroste můžete jednoduchou demontáží proměnit na klasickou postel. A tak vlastně je možné, že i když začínáte postýlkou, dále pokoj můžete ponechat pouze změnou postele. Dětský pokoj od batolete po studenta. V našem případě je tomu tak. Na fotografiích můžete vidět nejen přeměnu postýlky na pohodlný otoman, ale také klasickou postel pro děti.

 

     

 

Dětský pokoj však nabízí spousty dalších možností, na které vás rádi upozorníme. Velmi praktická je skříňka na hračky čtvercového tvaru, kterou když doplníte příjemným čalouněným polštářkem, může sloužit také jako praktická stolička s úložným prostorem. V případě šuplíkové komody můžete jako doplněk pořídit nádstavec v podobě přebalovacího pultu, který až nebudete potřebovat lehce demontujete a zůstane vám klasická komoda. Oblíbenou jistě bude šatní skříň, která splňuje tak častý, ale bohužel mnohdy pro rodiče malých dětí nesplnitelný požadavek, na umístění police pod šatní tyčí. Police je umístěna 60 cm pod tyčí, nevzniká tedy, když dítě má ještě malou velikost ošacení, nevyužitý prostor. A opět, s přibývající výškou dítěte polici demontujete nebo posunete směrem dolů. Police umístěná jen o něco níž pod šatní tyčí je velmi často žádaná, proto jsme rádi, že takové vnitřní uspořádání Vám můžeme nabídnout.

 

    

 

Sami můžete nejlépe posoudit, že značkový nábytek vlastně vůbec není finančně náročný. Dětskou postýlku využijete od narození dítěte až po jeho dospělost. Z postýlky lze vytvořit velmi snadnou demontáží a opětovným složením zcela jiný druh nábytku. Značka, to je z dlouhodobého hlediska vlastně úspora finančních prostředků.

Lze také zvolit odstín podstavců. Vše však nejlépe znázorňují naše ilustrační fotografie, na kterých lze nejlépe rozpoznat jak široké možnosti máte s jedním dílem nábytku.

Sledujte další novinky nábytku Aldo z úspěšných nových kolekcí. Věříme, že nové trendy, které tolik sledujeme vám přinesou mnoho inspirací při zařizování vašich domovů.