Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětský pokoj inspirace, jak zajistit více místa na hraní

Přemýšlíte s blížícím se dalším školním rokem, jak svým dětem zajistit dokonalý dětský pokoj? Co je vlastně v jejich království to nejdůležitější? Jak zajistit vše tak, aby byl dětský pokoj na hraní? O tom všem si dnes budeme povídat. A nejen o designu samotném, protože v království dětí musíme myslet při řešení či výběru dětského nábytku, opravdu na řadu věcí. Jak vše skloubit dohromady do jednoho dokonalého prostoru, kde se děti budou cítit šťastně a kde rády budou trávit i svůj volný čas, třeba když je venku špatné počasí a od rána prší? Na co vše pamatovat, než vyberete opravdu správný a plně funkční nábytek, který pokryje i na malém prostoru všechny dětské potřeby a přání?

Ano, je to strašná spousta potřebných věcí, které je třeba v pokoji zařídit a tak dnes se budeme věnovat hlavně skutečným realizacímdětský pokoj inspirace pro vás, z našich vlastních návrhů opravdu sestaveného nábytku a ne vizualizací v programu. Protože dokonalý dětský pokoj v nereálném světě nenajdete. Před pořízením jakéhokoliv kousku nábytku, si především vyberte spolehlivého prodejce s dlouholetými zkušenostmi a vysokým hodnocením ostatních zákazníků, kteří již zkušenost s nákupem a kvalitou nábytku mají. Na první dobrou je to v podstatě nejdůležitější krok.

 

                          Dětský pokoj inspirace od Aldo nábytek, realizace interiérů pro děti

 

Dětský pokoj na hraní zajistíte především řešením místa na spaní

Věříme, že všichni rodiče už mají tu znalost, že dětská postel dokáže ušetřit nejvíce místa v pokoji dětí. Ale není opravdu tak snadné, v dnešní nabídce vybrat, především pak s ohledem na kvalitu a zpracování. Bohužel v mnoha případech, nebo u mnoha prodejců, kteří jsou na trhu vždy jen na krátký čas, je představován design, který na fotografii působí úchvatně a elegantně, má však ve skutečnosti po sestavení u vás doma, opravdu k fotografii daleko. Také proto jsme hned v úvodu zmínili, že velkou podstatou při výběru dětského nábytku, ale i nábytku všeobecně, je především výběr spolehlivého prodejce, o kterého se můžete opřít i v případě vyřízení reklamace. Pokud jste si tedy prodejce ověřili a vybrali, pojďme se blíže podívat, co je na poli designu dětské postele nového.

 

                                                                Dětský pokoj na hraní hledejte u spolehlivého prodejce, který se designu věnuje

 

Dětský pokoj inspirace pro jedno dítě

Nejčastěji právě toto řešení místa na spaní pořizujeme do dětského pokoje pro jedno dítě v případě, že musíme šetřit místem. Ano, i rodiče byť jen jednoho dítěte a ne několika dětí, mohou zápasit při zařizování dětského pokoje s nedostatkem místa. Jako ideální řešení je rozhodně multifunkční dětská postel, nebo také se používá označení vyvýšená postel, která vlastním designem využívá prostor pod lůžkem k dalším potřebám. Nejčastěji je to pak umístění psacího stolu a nějakých úložných prostorů. Díky tomu, že jsou další "kousky" nábytku umístěné pod lůžkem, lze ušetřit nejvíce místa v místnosti, kterou pro vybavení pokoje vaší ratolesti máte k dispozici. 

 

Dětská postel s úložným prostorem Blake pink    Vyvýšená dětská postel s prostorem Travel

 

Na ilustračních fotografiích sami můžete posoudit využití a hlavně přínos multifunkční dětské postele. Fotografie s dětmi z reálně sestaveného nábytku vám dá nejen lepší představu o tom, zda je právě toto řešení místa na spaní vhodné i pro vaše dítě, ale získáte i větší představu o vlastních rozměrech, nemluvě pak o kvalitě nábytku, která je na fotografii sestaveného nábytku vlastně jistotou pro vás.

Tato řešení se primárně soustředí dvěma směry a to postele s psacím stolem a postele s úložným prostorem, nebo jak je uvedeno na druhé fotografii, kdy se návrh maximálně soustředí na takové úložné prostory, které dokážou nahradit velkou šatní skříň. Vy sami jako rodiče pak máte možnost výběru dle dispozic pokoje, zda raději dáte přednost úspoře místa za spací stůl, nebo za šatní skříň, které tak v místnosti díky multifunkčnímu designu postele, nebudete muset pořizovat. Nabídka unikátních designů je opravdu velmi široká, mohli bychom se ještě rozpovídat o oblíbené dětské posteli s přistýlkou, ale bohužel není v našich silách ani všechny možnosti úsporného řešení místa na spaní v našem povídání zmínit

 

Dětský pokoj inspirace pro dvě děti

Jako prodejci nábytku, ale také společnost, která se věnuje realizacím návrhů dětských pokojů, stejně jako návrhům vlastních designů, vždy každým rokem s netrpělivostí čekáme, s čím naši obchodní partneři, jejichž produkty exkluzivně představujeme prostřednictvím našich stránek, v nových kolekcích dětského nábytku přijdou. Především pak, pokud hovoříme o designu určeném k vybavení dětského pokoje dvou dětí. V našem ne tak dávném povídání, jsme si několik nových trendů ze světa bytového designu určeného dětem, představili. A ano, i letos tu největší, maximální úsporu místa v dětském pokoji zajistí patrová postel. Myslíme si, že tyto ohleduplné k prostoru návrhy, asi ani v letech příštích, nic nepřekoná.

Dětský pokoj na hraní, zajistíte u více dětí opravdu nejlépe pořízením patrové postele pro dva, nebo také patrové postele pro tři děti. Přistýlka v podobě šuplíku pak může sloužit ke každodennímu spaní nejmladšího z dětí, ale také k občasnému přespání kamaráda, v neposlední řadě, pokud do šuplíku nevložíte matraci, získáte opravdu objemný úložný prostor. Flexibilní možnosti nás baví, je to vždy další krůček k dokonalému dětskému pokoji.

 

Patrová postel se schůdky Bibliobed    Patrová postel se stolem Urban black

 

Především pokud zvažujete úsporu místa v pokoji za pomocí patrové postele, která není zrovna levným nábytkem, najít si spolehlivého prodejce s kvalitním nábytkem se za trochu toho hledání určitě vyplatí. Nejen patrová postel, ale samozřejmě i další nábytek, jelikož se jedná o děti, musí být kvalitní a certifikovaný. Vaše děti musí být v bezpečí a podezřele nízkých cen bychom se ve vašem případě raději vyvarovali. I nábytek pro děti přeci nepořizujete na jeden či dva roky, ale věříme, že alespoň na nejméně deset let chcete mít vystaráno. A to je možné pouze v případě, že pořídíte dětský nábytek, který opravdu něco vydrží.

 

Dětský pokoj inspirace ze skutečných realizací návrhů interiérů

Pokud hledáte brouzdáním na netu nějakou inspiraci pro vybavení dětského pokoje vašich dětí, pak opravdu dávejte přednost skutečnosti, před vizualizací. Dnes počítačové programy dokážou vytvořit jak jistě všichni víte, až nereálné náměty, neuvěřitelné návrhy designu. Ale všichni víme, bohužel někteří už i měli tu neblahou zkušenost, jak je to se vzdušnými zámky. Pamatujte, že dokonalý dětský pokoj opravdu v nereálném světě nenajdete. Hledejte skutečný, existující nábytek, hledejte spolehlivého prodejce, který designu rozumí a jeho cílem není jen vám nábytek prodat, jeho cílem je, aby děti i vy jako rodiče, byli upřímně spokojeni.

                                                       Návrhy dětských pokojů Aldo nábytek

 

Pořídit fotografie z reálně, opravdu sestaveného nábytku je pro prodejce totiž finančně velmi náročné a rozhodně složitější, než vytvoření vizualizace v programu. Díky skutečnému nábytku, však máte jistotu, že získáte opravdu velmi kvalitní řešení pro dětský pokoj, máte jistotu, že odstín bude na fotografii identický s tím, který pak s radostí rozbalíte z krabic doma. Nebudete nemile překvapeni.

Pro dětský pokoj inspiraci, navštivte skutečné realizace od Aldo nábytku, návrhy, které pomůžou vám všem vybrat ten správný, dokonalý pokojíček. A nezapomeňte, že i doručení vlastní dopravou bez poškození, ušetří mnohá velká zklamání z nákupu, který nebudete muset reklamovat a zase další dny čekat na vyřízení poškozených dílů.