Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Infinity light acacia v nabídce dílů

Výrobce: PRS
Kód: PRS004-2016
nedostupné
Dětská postel: 101x71x204 cm
3 368 Kč
Noční stolek: 44x42x33
740 Kč
Komoda: 77x78x40
1 851 Kč

Parametry produktu

Barva: light acacia
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90x190/90x200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

V kolekci Infinity si můžete sestavit dětský pokoj dle vlastních potřeb

Navíc za zcela bezkonkurenční cenu, kterou nabízí francouzský výrobce. Odstín samostatných dílů v kolekci určené pro sestavení pokoje školáka je vhodný i do tmavších interiérů bez sluníčka. I přes nízkou cenu zachoval francouzský výrobce pověstnou kvalitu. Pořízení dětského nábytku v kolekci Infinity je rozhodně dobrou volbou. Líbí se nám dětská postel, která nabízí šuplík a vedle šuplíku odkládací prostor. Šatní skříň se zrcadlem ocení malé slečny. A v nabídce samozřejmě nechybí ani psací stůl v identickém designu, který pouze není uveden v návrhu dětského pokoje, ale je k dispozici.

 

Tip Aldo: postel je variabilní pro matraci 90x190 cm, nebo 90x200 cm

 

Francouzský výrobce i při těchto jednoduchých designech zachovává pověstnou kvalitu. Materiálem je laminátová deska s tloušťkou 12 až 22 mm. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Co v dětském pokoji nesmí chybět?

Především nesmí chybět kvalitní dětská postel s neméně kvalitní matrací a samozřejmě psací stůl. Můžeme říci, že tyto dva díly nábytku jsou v dětském pokoji nejpodstatnější. Následuje, v případě že máte v interiéru volné místo, nábytek jako komoda a šatní skříň. Ale v dětském pokoji může být například umístěn také regál na knížky či jiný nábytek. V pokoji školáků nezapomínejte na kvalitní dětskou židli, která je pro správné držení těla velmi důležitá.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu