Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Fairy

Výrobce: DME - F
Kód: DME013-0166
Romantický design, typický pro malé i velké slečny, se u dětských pokojů stále dostává více do popředí zájmů. Francouzský výrobce kolekce Fairy.
nedostupné
14 323 Kč

Parametry produktu

Barva: fialková
Noční stolek: 44,4x43,4x32,8 cm
Komoda: 44,6x87,7x52,4 cm
Šatní skříň: 134,5x183x50 cm
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Fairy pro malé i větší slečny

Typickým příkladem designu určeného malým i větším slečnám je kolekce Fairy od francouzského výrobce. Příjemný romantický návrh je doplněn vybranými odstíny fialkové barvy, které u dívek patří, nejen u nábytku, k nejoblíbenějším. Návrh řešení, kterým splníte sny vaší malé princezny. Laminátový dětský nábytek je navíc cenově dostupný a nabízí snadnou údržbu.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a originální design. Zdravotní nezávadnost je samozřejmostí.

 

Romantický dětský pokoj v praxi

Samozřejmě, že i "romantické" designy musí splnit účel, který má dětský pokoj do interiéru přinést. Dětský nábytek z kolekce Fairy nabízí vše, co pro vybavení interiéru dětského pokoje potřebujete. A navíc je praktický.

Výrobce velmi zajímavě vytvořil design dětské postele, stejně jako například komodu doplnil malou toaletkou se šperkovnicí. Ale co vše vlastně dětský pokoj nabízí?

 

- dětská postel pro matraci 90x200 cm, včetně roštu
- noční stolek se šuplíkem
- šuplíková komoda s toaletkou a zrcadlem
- šatní skříň třídveřová, za zrcadlem police, po stranách šatní tyč
- dopravné zdarma po celé republice

 

Interiér si budete moci vybrat či sestavit také na základě samostatných dílů, které hezky pohromadě najdete pod názvem dětský pokoj Fairy - díly.

 

Také je k dispozici již další sestava, dětský pokoj Fairy II, která nabízí navíc psací stůl, nebo můžete pořídit samostatně dětskou postel.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu