Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj, chlapeckých snů

Jen co malý klouček vyroste z plenek, má zájem o vše kolem něj. Nábytek Aldo připravil pro vaše malé rošťáky dětské pokoje s tematickým zaměřením. Dne si jeden takový dětský pokoj představíme a věříme, že vaše ratolesti budou v „sedmém nebi“, když jim takový pokojíček zakoupíte. A tématika? No to co kluci mají rádi. Hasiči, police, Vesmír a další náměty.

Dětský pokoj opravdu pro kluka

Belgický výrobce vám nabízí možnost, že vy sami rozhodnete o tom, jak bude finální podoba dětské postele vypadat. Možnost volby látkových dekorací je jen na vás. A pokud je vaše ratolest živější, pak pořízení postele s dekoracemi s motivem vesmíru do dětského pokoje je ideálním řešením. Dětská postel pak nemá jen funkci spaní, ale rovněž slouží pro zábavu. Látka pod lůžkem zakryje prostor a ten pak lze využívat jako skrýš. Líbí se nám i sada tří kapsářů, které lze různě rozmístit kolem lůžka.

    

 

V neposlední řadě je zde látkový tunel nad postel a také velmi trendy dekorace na zavěšení na stěnu v podobě plyšáku. Až vaše dítko těmto dekoracím odroste a bude už v dospívajícím věku, lze dekorace z látky odstranit a máte klasické lůžko. Materiál borovice, dřevo, které bylo použito pro výrobu postele je ošetřeno transparentním bílým nátěrem, které v minimálním měřítku zachovává viditelnou strukturu dřeva. Postel v ceně s roštem pro matraci a také s látkou kolem lůžka, baldachýnem nad postelí či kapsářem na zavěšení. Matraci je nutné objednat zvlášť. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

   


Identický design dětské postele, ale s dívčími dekoracemi si můžete vybrat z naší široké nabídky. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Dětská postel v ceně s roštem a klouzačkou, zvlášť je pak třeba objednat dekorace, případně matraci.