Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Charley - limitovaná akční nabídka

Milí zákazníci,

jako každým rokem, i letos přicházíme s nabídkou akčního zboží jako vhodným dárkem pod stromeček. A v letošním roce naše akční nabídka potěší především rodiče, kteří mohou pořídit dětský pokoj Charley od francouzského výrobce. Nabídka platí od 12.10.2012 do 18.12.2012, využijte výhodný nákup před Vánocemi!! Dětský pokoj Charley si navíc můžete krásně sladit s patrovou postelí Bibop, rovněž v odstínu akácie.


                                                                         

 

Jen na nábytku Aldo exklusivně od francouzského výrobce, představujeme patrovou postel s šuplíkem. Patrová postel pro tři děti v případě, že šuplík využijete jako třetí místo na spaní, nebo patrová postel pro dvě děti v případě, že šuplík využijete jako klasický úložný prostor. Stačí pouze, když do šuplíku neumístíte matraci a máte praktický prostor na uložení potřebných hraček či jiných potřeb. Příjemný přírodní odstín akácie je doplněn barevnou výplní polic, které jsou variabilní. Výplně pro vybavení dětského pokoje holek můžete mít v růžovém odstínu a pro vybavení dětského pokoje kluků v béžovém odstínu. Lze také ale využít pro výplně polic oba odstíny a to růžovou i béžovou, jelikož jsou oboustranné.


Psací stůl Charly    Komoda CharlyVěříme, že limitovaná akční nabídka přijde většině z Vás před vánocemi vhod jako příjemný dárek za bezkonkurenční cenu. Materiálem je laminátová deska, jak jsme již uvedli s možným výběrem odstínu buk, nebo bříza. Akční nabídka na letošní rok nebyla vybrána náhodně, ale dětský pokoj Charly patří již druhým rokem do první top desítky dětských pokojů v naší nabídce. Navíc holandský výrobce, s kterým spolupracujeme již přes tři roky, představuje vysokou kvalitu svých výrobků, potažmo nábytku.Příjemný nadcházející podzim a spokojenost s naším portálem vám přeje

Nábytek Aldo