Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Biotiful pink - samostatné díly

Výrobce: PRS
Kód: PRS0037
nedostupné
Noční stolek: 48,4x42,1x32,6
1 161 Kč
Psací stůl : 121,2x77,4x65
3 367 Kč
Postel: 103,3x78,7x206,6 cm
3 332 Kč
Šatní skříň 2D: 112x181,5x60
6 328 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá-růžová
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Biotiful pink pro slečny

Kolekce Biotiful patří na našich stránkách k velmi úspěšným z několika důvodů. Nabízí velmi oblíbené odstíny pro malé i velké slečny, originální design a více než příznivou cenu. Kolekce Biotiful nabízí výběr ze samostatných dílů dětského nábytku pro malé i velké interiéry, pro vybavení dětského i studentského pokoje. Laminátový dětský nábytek je velmi snadný na údržbu a povrchová úprava dílů je omyvatelná.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, detailní zpracování a zdravotní nezávadnost.

 

Dětský pokoj Biotiful pro malé interiéry

Pokud jste majiteli menšího interiéru a potřebujete zařídit dětský pokoj pro jedno, ale i dvě, či více dětí, máme pro vás několik doporučení. Především se snažte zařídit interiér tak, aby byl vzdušný, aby nebyl přecpaný nábytkem, ale zachovával si svojí funkčnost a nabízel vše, co dospívající slečny potřebují. Čím lze ušetřit místo v interiéru?

 

- multifunkční dětská postel Biotiful s psacím stolem a policemi
- dětská šatní skříň třídveřová, ideální řešení pro dvě děti

 

Patrovou dětskou postelí vyřešíte prostor pro jedno dítě, nejlépe pak díky designu, pro dítě menší. Patrová, multifunkční postel může ušetřit spousty místa v dětském pokoji tím, že nabízí vysunovací psací stůl, ale také spousty odkládacího místa. Nemusíte pak třeba pro obě slečny pořizovat psací stůl, můžete ušetřit také jednu  komodu a účel je splněn. Třídveřová skříň zase nabízí dostatek úložného prostoru pro dvě děti, ale zabere méně místa, než kdyby jste pořídili dvě skříně dvoudvéřové, pro každé dítě zvlášť.

 

Dětský pokoj Biotiful pro velké interiéry

Při možnostech velkých prostorů se nemusíte až tak omezovat ve výběru nábytku. Přesto pamatujte na zlaté pravidlo, že méně znamená více. Přestože máte k dispozici velký dětský pokoj, pamatujte na zachování volného prostoru třeba na hraní. Do velkého prostoru lze bez problémů pořídit klasickou dětskou postel nebo dvě šatní skříně.

 

Pro obě varianty interiérů platí velmi příjemný odstín, spojení bílé s růžovou. Design výrobce vytvořil velmi originální, jak sami můžete posoudit na fotografiích, velmi stylový. Pro všechny díly nábytku pak platí několik základních parametrů.

 

- laminátová deska snadná na údržbu
- tloušťka lamina od 18 do 25 mm zaručuje kvalitu dílů
- postel v ceně s roštem, platí pro obě varianty
- možnost nahlédnutí do návodu k montáži pro všechny detailní rozměry
- dopravné zdarma po celé republice

 

Potřebujete poradit s výběrem matrace pro své dítě? Na našich stránkách najdete široký výběr matrací českého výrobce Gumotex. Nejprodávanější se stala matrace Norka sendvičového typu, určená a vhodná právě pro děti. Má tvrdší spaní, které je pediatry doporučováno do 18 let. A proč je nejprodávanější? I přes to, že se jedná již o "sendvič", nabízí ještě přiměřeně dostupnou cenu.

Závěrem snad něco málo informací o výrobci, jehož produkty, nejen u kolekce Biotiful ale i dalších, patří k nejprodávanějším.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

   

Více z kolekce

Dětský pokoj pro holky, kolekce nábytku Biotiful

Přejít do kolekce
Dětská komoda Biotiful

Dětská komoda Biotiful

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
3 599 Kč
Dětský psací stůl pro holku Biotiful

Dětský psací stůl pro holku Biotiful

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
3 367 Kč
Dětská postel Biotiful pink

Dětská postel Biotiful pink

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
3 332 Kč
Dětský noční stolek Biotiful

Dětský noční stolek Biotiful

Předpokládané doručení k vám do 5 týdnů
1 161 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu