Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský noční stolek Lolita 2257CHE1

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-00213
871 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá borovice-růžová
Výška (cm): 46 cm
Šířka (cm): 33 cm
Hloubka: 44 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětský noční stolek, příjemné doplnění interiéru

V každé kolekci, kterou vám přinášíme pro vybavení interiéru dětského pokoje, je jedním z dílů také noční stolek. Ten, jako samostatný díl, nabízí vždy nejnižší cenu z celé kolekce. Jeho pořízení tedy nepatří k finančně náročnému, ale jeho pořízením můžete získat "za hubičku" další úložné prostory navíc. Velmi netradičně výrobce zvolil odstín, ne růžový, ten patří již ke klasice při zařizování dětského pokoje malých i velkých slečen, ale bílé borovice. Díky novým technologiím mohou vznikat i takové dekory, které věrně imitují dřevo, jako je tomu v případě nočního stolku.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, detailní zpracování a zdravotní nezávadnost. Jeho kolekce patří k oblíbeným a cenově velmi dostupným.

 

Dětská postel s nočním stolkem, nebo bez?

Záleží na tom, kolik máte v místnosti místa a také na tom, zda vaše dítě je náruživým čtenářem. Ale i když není, stolek můžete využít pro ukládaní, či odkládání nejrůznějších předmětů, které se k posteli vždy mohou hodit. A když už jsme u té postele, samozřejmě že i kolekce Lolita nabízí řadu samostatných dílů jako právě zmiňovaná dětská postel, ale rovněž komoda, psací stůl, nebo šatní skříň. Kolekce pak v sestavě jako dětský pokoj pro slečnu působí velmi příjemně.

 

Řešením malého interiéru může být multifunkční postel

Také takovou možnost nabízí kolekce Lolita. Pokud jste majiteli menšího interiéru, doporučujeme vám velmi úsporné řešení pro dětský pokoj, multifunkční dětská postel. Vysoký efekt, nízké náklady a originální design.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

  

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský noční stolek Smoozy

Dětský noční stolek Smoozy

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
740 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.