0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský noční stolek Lilly G58.140

Výrobce: Gaut
Kód: GA0016-2015
2 592 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 45 cm
Šířka: 44 cm
Hloubka: 38 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: odstíny šedé v kombinaci s růžovou
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský noční stolek Lilly

Pokud se chystáte právě zařídit dětský pokoj vaší malé slečně, v nabídce samostatných dílů kolekce Lilly od francouzského výrobce si určitě vyberete. Typický dívčí design, ale i odstíny potěší každou malou či větší slečnu. Z daných dílů v kolekci Lilly lze sestavit dětský pokoj, ale i studentský pokoj už pro dospívající slečnu. Všechny díly pak mají společný příjemný odstín šedé v kombinaci s růžovou. Příjemným detailem jsou pak stylové úchytky.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu nočního stolku nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek v kolekci Lilly je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.