Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský nábytek z papíru, jen na Aldu!

Jako první společnost vám Nábytek Aldo nabízí ekologické produkty izraelské společnosti Krooom, která vše vyrábí z recyklovatelného kartónového papíru. Tyto ekologické produkty pro vaše děti jako dekorace, či bytový doplněk do dětského pokoje, najdete na našem portále v kategorii novinky o nábytku, ale pozor, jedná se o limitovanou sérii. Znamená to, že tato nabídka je časově omezena a nebude dostupná na našem portálu vždy.

 

 

Dětský stolek s židlemi

Tak to tady ještě nebylo! Opravdu Vám nabízíme dětský nábytek z recyklovatelného kartónového papíru! Jako první, Vám představíme, dětský stůl a dětské židličky. Lehkým tahem vysunete a unesou židličky pod stůl a unesou váhu až 80 kg. Na dětský stůl můžete položit předměty až o váze 120 kg. Děti se nemohou o nábytek poranit, povrch je omyvatelný a navíc v příjemném dětském designu.

 

Dětská lavice

Jsme rádi, že dětský nábytek a hračky izraelského výrobce můžeme nyní již představit také u nás na Aldu. Jako další, představujeme dětskou lavici, která nabízí nosnost až 110 kg a rovněž odklápěcí víko, pod kterým najdete praktický úložný prostor. Z různých segmentů tohoto nábytku z papíru, tak můžete svým dětem zařídit celý dětský pokoj.

 

Dětská knihovna

Dětský design pro zařízení dětského pokoje přináší stále nové a nové nápady. Tato knihovnička pro dětský pokoj, na další fotografii, sloužící dětem zároveň také na hraní. Děti si mohou do knihovničky uložit své poklady, knížky a různé potřeby, nebo si jen tak hrát na rytíře v nedobytném hradu. Dětský nábytek izraelské společnosti Krooome, poprvé také na našem trhu nabízí inteligentní hračky pro 21. století.

 

Krabice na hračky

To, že je vždy, nedostatek úložného prostoru v dětském pokoji je všeobecně známé. Tato krabice zajistí Vašim dětem to, aby měly vždy ve svém dětském pokoji pořádek. Poslouží k ukládání hraček, nebo i třeba drobného dětského prádla. Příjemný dětský design této krabice a výroba, která chrání děti také před zraněním, nabízí až 32 kg nosnost.

 

Závěrem

Podpořte s námi nákupem takových produktů obnovu přírodních zdrojů naší planety. Sledujte na našem portále kategorii novinky o nábytku, kde budeme denně přidávat další segmenty tohoto originálního dětského nábytku z recyklovatelného kartónového papíru. A co Vás jistě zaujalo jako první, to je bezkonkurenční cena tohoto nábytku! Opravdu za pár korun, můžete svým dětem zařídit originální dětský pokoj.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.